Prodej rodinného domu, 650 m2, Žatec

Cena 3 700 000 CZK
za nemovitost , včetně provize
Adresa náměstí Svobody, Žatec
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 529672
ID zakázky 0851
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Stav objektu Velmi dobrý
Typ Kamenná
Umístění Centrum obce
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha pozemku (m2) 300
Plocha zastavěná (m2) 202
Plocha užitná (m2) 650
Doprava Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nabízíme k prodeji bytový dům na náměstí v Žatci, se 4 byty, 3 byty třípokojové a 1 byt dvoupokojový + sklep, půda, venkovní kóje a zahrada, před domem velké parkoviště. Zastavěná plocha je 202m2, obytná plocha včetně sklepa a půdy cca 650m2 a zahrada 75m2. Kompletní rekonstrukce interiéru i exteriéru proběhla od února do listopadu v roce 2015.
STŘECHA: Nová střecha z Bobrovky včetně 5-ti volských eurooken, která byla zvětšena kvůli světlosti. Nová podlaha. Oplechování a okapy. Střecha je zateplená. Nové schody na půdu. Nové komíny včetně revizí.Krásný výhled na náměstí a z hradeb.
INTERIÉR: V domě jsou nová plastová okna v dekoru dřeva. V celém domě kompletně nové elektrické rozvody, elektrika včetně rozvaděče, pojistek a osvětlení. Na chodbách a venkovních kójích jsou světla na čidla(na pohyb). Každý byt má svojí kóji. V celém domě jsou nové rozvody vody a odpady.Na chodbách I.NP a II.NP jsou dřevěná obložní do výšky 1,1m jako dekorace. Venkovní hlavní dveře, do špajzů, do sklepa a na půdu jsou dřevěné na míru.Nové schody do sklepa. Sklep je velký a prostorný.
Ve všech bytech jsou nové podlahy, koberce včetně lemovek, WC, umyvadla, 3x sprchový kout, 1x vana, kuchyňské linky, digestoře, el. trouby, krbová kamna, bojlery, dveře, sádrokartonové stropy, atd. Všechny 4 byty jsou obsazeny nájemníky. Měsíční zisk ze 4 bytů je 37.000,-Kč. Možno vybudovat 2 menší byty a nebo 1 velký na půdě ve III.NP. Po vybudování je zisk spočítán na 50.000,-Kč měsíčně.
EXTERIÉR:
Nová fasáda celého domu včetně ornamentů. Nové parapety, oplechování, schránky, izolace, drenáže. Nová zahrada včetně posezení s krásným výhledem na řeku. Všechny úpravy jsou schváleny památkáři pro ÚL.
Možno po dohodě dodělat půdní byt(y). Na vše je záruka. Rodinné domy Žatec na prodej

Mapa

TOPlist