Prodej rodinného domu, 65 m2, Dymokury

Cena 210 000 Kč
za nemovitost
Poznámka Vyvolávací cena
Adresa Dymokury
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 403433
ID zakázky 36791
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Stav objektu Dobrý
Typ Smíšená
Umístění Klidná část obce
Plocha pozemku (m2) 1042
Plocha užitná (m2) 65
Topení Jiné
Parkování

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Předmětem dražby je ideální spoluvlastnický podíl o velikosti 1/2 (jedna polovina) na pozemku parc. č. St. 165 (zastavěná plocha a nádvoří), jehož součástí je stavba č. p. 169 Dymokury, způsob využití: rodinný dům, včetně příslušenství a pozemku parc. č. 130/1 (ostatní plocha), vše v kat. území Dymokury, obec Dymokury, část obce Dymokury, okres Nymburk.

Jedná se o samostatně stojící, přízemní rodinný dům č.p. 169 Dymokury s částečně obytným podkrovím. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající průměrné údržbě. Střecha budovy je sedlová s krytinou z hliníkového plechu. Na střeše jsou dva komíny a z jedné strany budovy se nachází žlab, svody dešťové vody na střeše chybí. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Okna domu jsou dřevěná zdvojená. K domu patří oplocená zahrada na pozemku, který je rovinatý, travnatý a udržovaný. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.

Dispozice domu je 4+1, kde v přízemí se nachází obývací pokoj, ložnice, pokoj, kuchyně, chodba a koupelna s vanou a WC. V podkroví se pak nachází další 1 pokoj. V domě jsou prkenné podlahy a keramické obklady.

Nájemní smlouvy nebyly zjištěny. Věcná břemena nebyla zjištěna.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny. Voda je získávána ze studny na vlastním pozemku a odpad je sveden do odpadní jímky. Vytápění budovy je lokální krbovými kamny na tuhá paliva. Ohřev teplé vody je elektrickým bojlerem. Přípojky nebylo možné ověřit. Rodinný dům Nymburk na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist