Prodej rodinného domu, 527 m2, Hradec nad Moravicí

7 499 000 CZK za nemovitost , + provize RK
Spočítat hypotéku
Adresa Hradec nad Moravicí
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 442227
ID zakázky 149/2175
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Stav objektu Po rekonstrukci
Typ Cihlová
Umístění Centrum obce
Ener. náročnost D - Méně úsporná
Podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.
Plocha pozemku (m2) 803
Plocha užitná (m2) 527
Topení Jiné

Popis

Skvělá volba pokud hledáte zrekonstruovaný prostor pro bydlení a současně pro restauraci, pension, obchod či jiné podnikání. Dům je v centru obce Kajlovec a u hlavního tahu na Opavu na dlouhé rovince, takže vaše reklama bude vidět už z dálky. Projíždějící zákazníci budou mít dost času ji zaznamenat a stavit se k vám a na rozdíl od konkurence vás snadno najdou a snadno zaparkují.

Protože se dům nachází u hlavního tahu na Opavu (10 km) a Hradec nad Moravicí (700m), který je hojně vyhledáván turisty především díky nádhernému zámku s parkem, odjakživa sloužil jako vyhlášená restaurace a obchod. Vařila se zde německá a česká kuchyně, kterou si zákazníci zamilovali natolik, že sem jezdili až z Opavy a Ostravy. Pro velkou oblíbenost se zde pořádali i dvě oslavy současně. Kapacity na to jsou. Majitel se však později rozhodl dát přednost svému koníčku a to je dovoz holandského nábytku a prostory restaurace k tomu využil.

Majitel budovu kompletně zrekonstruoval a v podkroví vytvořil nové velkorysé byty 3+kk a 4+kk, přičemž každý má velkou krytou terasu s výhledem na lesy, kopce, obec a zámek. V jednom bytě můžete bydlet a v druhém může bydlet vaše dcera či syn s rodinou. Nebo mohou sloužit hostům jako apartmán 3+kk, apartmán 2+kk a dva samostatné pokoje, každý s vlastní koupelnou. K obytným účelům může samozřejmě sloužit i přízemí. Majitel hodlal dům zvenku obložit dřevem, tak jako jsou obložené terasy, ale ponechal to na vkusu nového majitele. V apartmánu ze stejného důvodu chybí plovoucí podlaha, kuchyňská linka, obložení koupelny a WC. Pár dní práce a už se můžou valit hosté či bydlet. Oplocený pozemek za domem je branou rozdělen na dvě části. V první části je kryté parkovací stání pro 3 auta a vedle zpevněná plocha pro další nekryté parkování, přičemž se užívání dá změnit na letní posezení pro hosty. Druhá část pozemku je pro relaxaci majitele. Bazén na sluníčku, posezení, šlechtěný trávník, okrasné dřeviny, květiny a pohled do lesů vám skvěle dobijí baterky. A v noci je takové ticho, že slyšíte uspávající potůček za domem.

O čilý kulturní život v Kajlovci se starají především sbor dobrovolných hasičů a mateřská škola. Každoročně pořádají hasiči před začátkem postní doby vodění medvěda a pochování basy, okolo svátku sv. Martina v listopadu oblíbené Husí hody. Dva týdny před Velikonocemi pomáhají místní mateřské škole s Vynášení Mařeny a Vítání jara. V Kajlovci mají tyto akce dlouhou tradici a patří v dnešní době neodmyslitelně ke zdejšímu společenskému životu. Dále je zde velký kemp pro turisty, tenisové kurty, kaple a rybník. Všude okolo je nádherná příroda se spoustou stezek a vyhlídkových míst spojená se zámeckým parkem a zámkem v těsné blízkosti.

V Hradci nad Moravicí je dále školka, základní škola, základní umělecká škola, restaurace, benzinka, kino, muzeum, pošta, jezdecký klub, kostel, vlak, městský úřad, obchody, dům s pečovatelskou službou, lékaři, lékárna, koupaliště, kapličky, knihovna. Energetický štítek ve výrobě, prozatím Rodinný dům Opava na prodej

Makléř

Antonín Procházka Tuzemská realitní s.r.o.
Kontaktovat makléře
E-mail:
prochazka@tuzemskarealitni.cz
Mobil:
+420 727 898 283

Mapa

TOPlist