Prodej rodinného domu, 430 m2, Jílové u Prahy

Info u RK za nemovitost , včetně provize , včetně právního servisu
Spočítat hypotéku
Poznámka info v RK, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
Adresa Jílové u Prahy
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 424776
ID zakázky 01971
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Stav objektu Novostavba
Typ Cihlová
Ener. náročnost C - Úsporná
Ukazatel ener. nároč. budovy 120.00 kWh/m2 za rok
Podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.
Plocha pozemku (m2) 9332
Plocha zastavěná (m2) 270
Plocha užitná (m2) 430
Plocha zahrada (m2) 8364
Doprava Silnice, MHD, Autobus
Topení Jiné
Terasa, Balkon, Sklep, Parkování

Popis

Příležitost pro Vaši investici.
Prodej jedinečného areálu novostavby vily, bývalého Podměstského mlýna prvorepublikového bankéře Rudolfa Schmausse, s rybníkem s pozemky vhodnými k další výstavbě (po zahrnutí do územního plánu obce)
Prodej novostavby vily - bývalého Podměstského mlýna o užitné ploše 430 m2 v osadě Kabáty města Jílové u Prahy. Přízemí vily tvoří kuchyň s jídelnou, sociální a technické zázemí a multifunkční sál. Vhodné pro provozování restaurace či hospůdky, školicího střediska či turistického centra. V patře se nacházejí dva pokoje s balkony a velkou terasou, která navazuje na hráz rybníka. V podkroví je služební byt 3+kk. Vilu lze po úpravách rozdělit například na jednotlivé apartmány s vlastními terasami situovanými na hrázi vlastního rybníka.
Vila je replikou původní vily z 19. století, ve které žil prvorepublikový bankéř Rudolf Schmauss. Klidné bydlení s podnikáním v místě Podměstského mlýna pod svahem kopce Pepř, který podtrhuje krásné okolí osady Kabáty v blízkosti historického města Jílové u Prahy.
Dále je součástí nabídky prodej pozemku o rozloze 7 400 m2 se záměrem vytvoření 4 budoucích stavebních parcel o výměře 1 650 m2 a příjezdovou komunikací. Vhodné v současnosti pro umístění chat nebo developerský projekt. Klidné bydlení v přírodě u rybníka a potoka uprostřed lesa v blízkosti historického města Jílové u Prahy. Spolu s těmito pozemky se prodává zastavovací studie pro změnu územního plánu a územní rozhodnutí. Pozemky jsou nad Svatováclavským potokem a navazují na údolí pod svahem kopce Pepř, který podtrhuje krásné okolí osady Kabáty.
Vhodné i pro chov koní a ovcí.
Vzdálenost areálu od exitu 82 Jesenice 11km / 17 minut . V místě veškerá občanská vybavenost. Rodinné domy Jílové u Prahy na prodej

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
okrealitnisluzby@bcas.cz
Mobil:
+420 800 100 164

Mapa

TOPlist