Prodej rodinného domu, 410 m2, Praha

25 000 000 CZK za nemovitost , bez DPH
Spočítat hypotéku
Adresa Ke Smíchovu, Praha
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 453287
ID zakázky 23474/1654
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Stav objektu Projekt
Typ Cihlová
Umístění Klidná část obce
Plocha pozemku (m2) 784
Plocha zastavěná (m2) 230
Plocha užitná (m2) 410
Plocha zahrada (m2) 554
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
rovnan.m@gmail.com
Telefon:
+420 721 725 665
Mobil:
+420 721 725 665

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout novostavby dvou rodinných domů, které jsou navrženy jako dvoupodlažní, nepodsklepené stavby ve funkcionalistickém stylu moderní městské rodinné zástavby, zastřešené plochými střechami. Dispoziční řešení obou rodinných domů je 7+ kk, s výměrou užitných ploch 410 m2 a plochou pozemků 784 m2. Pozemek je rovinatý a jeho zastavěné plochy činí 230 m2. Umístění plánovaných rodinných domů se nachází ve velice vyhledávané rezidenční lokalitě Praha 5 Hlubočepy. Termín dokončení je plánovaný na 4/2017. Klienti mají možnost volby použití materiálu nebo interiérových prvků. K prodejní ceně je nutno přičíst 15% DPH.

V úrovni 1. NP jsou k domům přistavěny garáže pro osobní automobily s prostorem pro uložení zahradní techniky. Střechy garáží a rodinných domů budou vegetační, se zahradními úpravami, a budou využité jako zahradní terasy. Dispoziční řešení obou domů je prakticky stejné, liší se pouze v provedení balkónů a bočních fasád.

V 1. NP budou: předsíň s úložnými prostory, technická místnost s pračkou a sušičkou, WC se sprchou, pokoj pro hosty nebo pracovna se samostatnou koupelnou a WC, s přístupem na venkovní terasu a velký obytný prostor propojený se schodištěm. V centrální části obývacího prostoru bude kuchyň s jídelnou, ze které bude přístupná komora pod schodištěm. Obývací zóny budou dvě, propojené s venkovními terasami na jihovýchodní a na severozápadní straně domu. V SZ obývací zóně je navržen interiérový krb a venkovní krb pro grilování krytý balkónem ve 2. NP.

Ve 2. NP budou: schodiště s chodbou a 4 pokoje se samostatnými koupelnami s WC, propojené s balkóny na jihovýchodní a na severozápadní straně domu. Z pokoje v JV rohu domu bude přístupná zahradní terasa na střeše garáže.

V nástavbě v úrovni 3. NP budou: schodiště a obytná galerie s přístupem na zahradní terasu na střeše domu.

Nosné zdi a příčky budou zděné z keramických tvárnic, stropní konstrukce budou ze železobetonových panelů, schodiště bude železobetonové s dřevěným obkladem stupňů. Konstrukce balkónů ve 2. NP bude z ocelových pozinkovaných profilů se zábradlím s dřevěným obkladem. Povrchy stěn budou upraveny štukovou omítkou, v koupelnách budou na stěnách keramické obklady. Vnější povrchy stěn budou opatřeny silikonovou omítkou, v místech rizalitů budou keramické fasádní obklady. Povrchy stropů budou opatřené SDK obklady, povrchy podlah budou v 1. NP tvořit keramické dlažby nebo mramorové koberce, v obytných místnostech ve 2. NP vinylové nebo marmolitové podlahy.

Okna budou hliníková s izolačními trojskly, vybavená předokenními roletami, vnitřní dveře budou z dřevěného masivu v obložkových zárubních.

Vytápění je navrženo teplovodní, podlahové, s možností režimu chlazení v letních měsících. Zdrojem tepla bude tepelné čerpadlo, bivalentním zdrojem tepla bude plynový nástěnný kotel.

Majitel se nebrání i možnosti prodeje samotného pozemku s vypracovaným projektem rodinných domů. Více informací bude poskytnuto v RK Rodinné domy Praha 5-Hlubočepy na prodej

Mapa

TOPlist