Prodej rodinného domu, 340 m2, Úsov

Cena 15 600 Kč
za nemovitost
Poznámka Vyvolávací cena
Adresa Úsov
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 398793
ID zakázky 36632
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Stav objektu Špatný
Typ Smíšená
Umístění Klidná část obce
Plocha pozemku (m2) 10956
Plocha užitná (m2) 340
Topení Jiné
Parkování

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Předmětem dražby je ideální spoluvlastnický podíl ve výši 1/10 k nemovitým věcem - pozemku p.č. st. 26 - zastavěná plocha a nádvoří, jehož součástí je stavba č.p. 2 - rod. dům, pozemků p.č. 64/2 - trvalý travní porost, p.č. 65 - ostatní plocha, p.č. 67/2 - trvalý travní porost, p.č. 72 - zahrada, p.č. 87/1 - zahrada, p.č. 220 - lesní pozemek a p.č. 221/1 - trvalý travní porost, vše zapsáno na listu vlastnictví č. 15, pro k.ú. Bezděkov u Úsova, obec Úsov, okres Šumperk.

Jedná se o přízemní, částečně podsklepený (z důvodu neumožnění prohlídky oceňovaných nemovitých nebylo možné přesně fyzicky zaměřit) rodinný dům ze smíšeného zdiva, se sedlovou střechou krytou břidlicovou krytinou a vlnitým eternitem. Rodinný dům je pravidelného půdorysného tvaru obdélníka. Původní stáří rodinného domu je dle dostupných podkladových materiálů, místního šetření a dle spoluvlastníka 100 roků. Vytápění rodinného domu je lokální pomocí kamen na tuhá paliva. Parkování je možné na veřejné komunikaci u rodinného domu. Rodinný dům je napojen na elektro, septik a vlastní studnu.

Dle sdělení spoluvlastníka a informací ČSÚ je ve městě Úsov dále možné napojení na tyto inženýrské sítě: obecní vodovod, hloubková kanalizace a plynové vedení. Rodinný dům Šumperk na prodej

Mapa

TOPlist