Prodej rodinného domu, 230 m2, Tuřice

Cena 6 859 000 Kč
za nemovitost , včetně DPH , včetně provize , včetně právního servisu
Adresa Tuřice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 321711
ID zakázky 775/2918
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Stav objektu Novostavba
Typ Cihlová
Umístění Okraj obce
Ener. náročnost A - Mimořádně úsporná
Plocha pozemku (m2) 1008
Plocha zastavěná (m2) 270
Plocha užitná (m2) 230
Plocha zahrada (m2) 737
Doprava Autobus, Dálnice, Silnice
Topení Ústřední elektrické
Elektřina 230V
Garáž, Parkování, Nízkoenergetický, Bezbariérový

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Prodej rodinného domu 230,8m2 cena 6 859 000,-Kč
Tuřice, Mladá Boleslav
Exkluzivně Vám nabízím k prodeji výstavbu nízkoenergetického nebo pasivního domu v obci Tuřice,okr Mladá Boleslav, 500m od nájezdu na R10. Dům větší velikostní kategorie, je vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek. Dům je vhodný do nižší okolní zástavby. Jednoduchá dispozice a propojení místností opticky zvětšuje obytný prostor rodinného domu. Dům má vhodně oddělenou denní a noční část domu. Dům, který má budoucnost. Dům, se kterým je možná spjata i vaše budoucnost. Dům vypadá dobře uprostřed zástavby i na pozemku za obcí. Kubické rozhraní ploch, jemné působení treláže i doplňky domu působí harmonicky a nerušeně. Tento rodinný dům má klidný, vlídný charakter.
Jedná se o domy designově zpracovány na velmi vysoké úrovni. Všechny domy jsou stavěny z nejlepších stavebních materiálů, které jsou momentálně na evropském trhu a splňují přísné podmínky pro dotaci Nová Zelená úsporám. Technicky perfektně propracované a všechny v energetické třídě A. Můžete si vybrat buď z nabídky typových domů, nebo Vám postavíme dům dle Vašich představ (tzv. individuální výstavbu).Pozemek je určený k výstavbě RD, dobře přístupný po obecní komunikaci. IS, elektřina Veškerá občanská vybavenost. Dům jsme Vám schopni postavit i kdekoliv v ČR včetně zajištění pozemku v požadované lokalitě. Stavba domu je garantovaná do 8 měsicu od podpisu smlouvy. Výhodné financování zajistíme. Pro více informací volejte prodejci na tel : 737 574 420
Celková cena: 6 859 000,-Kč vč. pozemku. Možnost dotace Nová Zelená úsporám.
Náklady na bydlení: do 5 tis.měsíčně
Aktualizace: 07.06.2016
Stavba: Zděna
Stav objektu: Novostavba
Poloha domu: Samostatný
Umístění objektu: Okraj obce
Typ domu: Přízemní
Užitná plocha: 230,8 m2
Plocha pozemku: 1008 m2
Voda: Místní zdroj
Energetická náročnost budovy: Třída A - Mimořádně úsporná

O lokalitě
Obec Tuřice leží na hraně trojúhelníka tvořeného městy Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Benátky nad Jizerou a Lysá nad Labem. Obec je tvořena dvěma základními sídelními jednotkami - Tuřicemi a částí Sobětuchy a patří mezi menší obce bývalého okresu Mladá Boleslav.
Míra občanské vybavenosti odpovídá velikosti obce kromě obecního úřadu se v bezprostřední blízkosti rozvojové lokality nachází místní restaurace s dobrou kuchyní a obchod se smíšeným zbožím. Při hlavní silnici najdete také malou čerpací stanici s obchodem.

V současné době je v bezprostřední blízkosti lokality postaven Seniorské centrum - dům s 8 pečovatelskými byty pro seniory. V zázemí rozvojové plochy se realizuje Rodinné centrum - je přátelské místo pro neformální setkávání rodin s malými dětmi s kapacitou 25 osob. V současné době probíhá stavební řízení pro stavební povolení.
Další občanská vybavenost je pak dostupná v sousedních nebo blízkých obcích. Rodinné domy Tuřice na prodej

Mapa

TOPlist