Prodej rodinného domu, 207 m2, Chvalovice

Cena 1 413 340 Kč
za nemovitost
Poznámka Vyvolávací cena
Adresa Chvalovice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 408263
ID zakázky 37188
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Stav objektu Dobrý
Typ Cihlová
Umístění Centrum obce
Plocha pozemku (m2) 690
Plocha užitná (m2) 207
Topení Jiné
Garáž, Parkování

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Dražený dům je samostatně stojící, nepodsklepený, s obytným podkrovím. Dům je obdélníkového půdorysu a situován je v mírně svažitém terénu. Okolní zástavbu tvoří hlavně rodinné domy. Přístup k domu je po veřejné komunikaci. Dům je napojen na inženýrské sítě v rozsahu elektro, voda, kanalizace a plyn.

Dispoziční řešení je následující: 1. nadzemní podlaží zádveří, schodišťový prostor, pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, WC, garáž, zádveří, WC s umyvadlem, pokoj s kuchyňským koutem; 2. nadzemní podlaží chodba, schodišťový prostor, komora, koupelna, WC a tři pokoje.

Dům je udržovaný. Základy jsou betonové s izolací proti zemní vlhkosti. Nosné konstrukce zděné z keramických tvárnic PHOTOTHERM. Střecha má polovalbový tvar s vikýři, krov dřevěný, střešní krytina betonová. Klempířské prvky původně z pozinkovaného plechu, nyní opatřené nátěrem. Omítky vápenocementové. Dveře hladké s kovovými zárubněmi, okna dřevěná se zdvojeným sklem. Vytápění ústřední, kotel na plyn. Ohřev vody plynovým kotlem. Vedlejší stavba (sklad zahradního nářadí) je dřevěná se sedlovou střechou opatřenou krytinou ze živičných šindelů.

Základní občanská vybavenost v místě (centrum obce ve vzdálenosti 350 metrů). Úplná občanská vybavenost v městě Znojmo (vzdáleno 9 km po silnici I/38).

Provedením dražby nezanikne závada v podobě nájemního právo ve prospěch nájemníků Dalibor Smolík, Chvalovice 97, 669 02 Chvalovice, a Zdeňka Smolíková, Chvalovice 97, 669 02 Chvalovice, zřízeného na základě nájemní smlouvy ze dne 29.11.2012, ve které je účel nájmu vymezen k bydlení jedné rodiny o maximálně sedmi osobách, nájemné je stanoveno částkou 15 000,00 Kč a v ceně nájemného nejsou zahrnuty poplatky za spotřebu vody a elektrické energie, a nájemní právo bylo sjednáno na dobu neurčitou s tříměsíční výpovědní dobou. Cena závady je promítnuta do výsledné ceny nemovité věci.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


<b>Upozornění pro dražitele:

potvrzení prokázání totožnosti dražitele, případně potvrzení složení dražební jistoty, neprobíhá automaticky. Tato činnost je zpravidla značně časově náročná a neprovádí se pravidelně - po připojení k dražbě mějte prosím trpělivost. Též prosíme, abyste se k dražbě připojovali jen v případě, kdy máte skutečný zájem aktivně dražit. Chcete-li dražbu pouze sledovat, není nutné být registrován ani k dražbě připojen. Děkujeme za pochopení.</b> Rodinný dům Znojmo na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist