Prodej rodinného domu, 166 m2, Chotěboř

Cena 720 000 Kč
za nemovitost
Poznámka Vyvolávací cena
Adresa Chotěboř
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 394503
ID zakázky 36560
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Stav objektu Dobrý
Typ Cihlová
Umístění Klidná část obce
Plocha pozemku (m2) 1836
Plocha užitná (m2) 166
Topení Jiné
Parkování

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Předmětem dražby je pozemek parc. č. 211/1 (zastavěná plocha a nádvoří), jehož součástí je stavba č.p. 424 Chotěboř, způsob využití: rodinný dům, včetně příslušenství a pozemku parc. č. 207/1 (ovocný sad) vše v kat. území Chotěboř, obec Chotěboř.

Jedná se o samostatný, patrový rodinný dům. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná. Fasáda domu je nezateplená, břízolitová. Střecha budovy je sedlová s krytinou z plechu a šindele. Na části střechy jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Vchodové dveře jsou dřevěné prosklené. Okna domu jsou dřevěná dvojitá a jsou opatřena parapety. Vytápění je lokální na tuhá paliva. K domu patří oplocená zahrada. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.

Dispozice přízemí: 3+1.

Dispozice patra: 2+1.

Nájemní smlouvy nebyly předloženy. Věcná břemena nebyla zjištěna.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, kanalizace.

Pozemek parc. č. 207/1 navazuje na stavební pozemek parc. č. 211/1 a tvoří s ním jeden funkční celek. V Katastru nemovitostí je veden jako ovocný sad a jeho výměra je 1 260 m2. Výměra stavebního pozemku je 576 m2. Na stavebním pozemku je postaven rodinný dům obdélníkového tvaru s č.p. 424. Na stavebním pozemku strojí přístavek. Na pozemku parc. č. 207/1 stojí zděná kolna. Dále je na pozemku zahradní jezírko. Pozemky jsou oploceny drátěným oplocením s ocelovými sloupky. Pozemky jsou travnaté, udržované a mírně svažité. Pozemky mají nepravidelný tvar. Pozemky jsou přístupné z veřejné komunikace parc. č. 4401, který je ve vlastnictví: Město Chotěboř, Trčků z Lípy 69, 58301 Chotěboř. Rodinný dům Havlíčkův Brod na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist