Prodej rodinného domu, 165 m2, Třebčice

2 890 000 CZK za nemovitost , včetně DPH , včetně poplatků , včetně provize , včetně právního servisu
Spočítat hypotéku
Poznámka Cena pro kupujícího konečná
Adresa Třebčice
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 436536
ID zakázky 40/2717
Status Rezervováno
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Stav objektu Novostavba
Typ Dřevěná
Umístění Klidná část obce
Plocha pozemku (m2) 1101
Plocha zastavěná (m2) 115
Plocha užitná (m2) 165
Plocha zahrada (m2) 986
Voda Místní zdroj
Doprava Autobus, Silnice, Vlak
Topení Ústřední tuhá paliva
Terasa, Balkon

Popis

Rodinný dům se nachází na okraji obce Třebčice u Nepomuku (okr. Plzeň-jih) a je přístupný přes obecní pozemek ppč. 543/3. Rodinný dům je přízemní, dřevěný, nepodsklepený, zastřešený sedlovou střechou s krytinou taškovou. Dům byl dokončen v r. 2009, je užíván k bydlení. V domě se nachází v 1.NP předsíň, technická místnost, koupelna s WC, schodiště do podkroví, kuchyně spojená s obývacím pokojem a zimní zahradou, spíž, pracovna. V 1.NP se dále nachází pokoj hostů, umývárna, WC. Tato část je používána jako provozovna kadeřnictví. V podkroví se nachází chodba, tři pokoje, koupelna s WC, která není stavebně dokončena. Z pokojů při JZ straně je vstup na balkon.
Stavba je provedena montovaná ze stavebních sendvičových dřevěných panelů tl. 328 mm firmy Atrium Horažďovice. Sokl je upraven obkladem. Základy jsou tvořeny betonovými pasy a betonovou deskou s izolacemi proti vodě a zemní vlhkosti, proti radonu. Stropní konstrukce je dřevěná s rovným podhledem ze SDK.
Nášlapná vrstva podlah v chodbách , v koupelně, v kuchyni z keramické dlažby, v pokojích je položen koberec. Vnitřní povrchové úpravy z desek Farmacell tl.15 mm, venkovní omítky minerální. Obklady vnitřní jsou provedeny v kuchyni a na hygienickém zázemí. Okna jsou osazena plastová s předokenními žaluziemi, dveře vnitřní dřevěné v zárubni obložkové.
V objektu je proveden rozvod el. instalace světelné a třífázové, rozvod vody, kanalizace. Je zde instalována rekuperace, zásobník na akumulaci TV ( osazen v technické místnosti), pro vytápění. V technické místnosti je osazen el. boiler.
V kuchyni je osazen sporák PB, kuchyňská linka. V koupelně je osazena sprchový kout, umývadlo, otopný žebřík, klozetová mísa. Koupelna v podkroví není dokončena. Vytápění je v domě zajištěno ústřední, teplovodní, kotlem na peletky s teplovodním zásobníkem, radiátory Radik. Klempířské prvky jsou osazeny ze systému Lindab, hromosvod je instalován. Zimní zahrada je provedena celoprosklená, rámy plastové, podlaha z keramické dlažby.
Vodovodní přípojka je zřízena z vlastní studny hl. 27 m, splaškové vody jsou svedeny do DČOV situované vlevo od vstupu do domu. Odpadní potrubí z DČOV je zaústěno do obecní dešťové kanalizace. Energetická náročnost budovy dle zák.č. 78/2013 Sb.je třídy A. Rodinné domy Třebčice na prodej

Makléř

Ing. Bc. Milan Holub AGH Blatná s.r.o.
Kontaktovat makléře
E-mail:
info@agh-reality.cz
Telefon:
+420 383 420 222
Mobil:
+420 724 077 880

Mapa

TOPlist