Prodej rodinného domu, 150 m2, Trhové Sviny

890 000 CZK za nemovitost
Spočítat hypotéku
Poznámka sníženo z 1.500.000,- Kč, prodej nejvyšší nabídce
Adresa Trhové Sviny
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 444490
ID zakázky N00136
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Stav objektu Velmi dobrý
Typ Cihlová
Vlastnictví Osobní
Ener. náročnost C - Úsporná
Plocha pozemku (m2) 126
Plocha zastavěná (m2) 100
Plocha užitná (m2) 150
Topení Jiné

Popis

Jedná se o prodej v insolvenčním řízení, nejvyšší nabídce. Předmětem prodeje jsou nemovitosti dle LV č.762 pro k.ú. Trhové Sviny. Rodinný dům stojící uvnitř zastavěného území města, v původní řadové zástavbě ul. Husova, ve svahu jižním směrem. Pozemek je téměř celý zastavěn oceňovaným rodinným domem, malá část pozemku tvoří uzavřený dvorek.
Budova č.p. 172 je postavena do tvaru písmene L - rodinný dům vznikl rozdělením původní rozsáhlejší nemovitosti. Nemovitost je na západní straně ohraničena komunikací ul. Husova, z ostatních stran tvoří hranice nemovitosti sousední rodinné domy.
V jihovýchodní části pozemku se nachází malý uzavřený dvorek. Nemovitost je přístupná ze západní strany, ul. Husova, s průjezdem do dvora.
Jedná se o dvoupodlažní, částečně podsklepený objekt. Budova je zděná, částečně podsklepená, má dřevěný sedlový krov se střešní krytinou z betonových tašek. Vstup do sklepa je z průjezdu budovy. V 1. NP se nachází bytová jednotka 2 KK, ve 2.NP je bytová jednotka 3+1. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě v obci, včetně dálkového teplovodu, s vyjímkou plynu (lze připojit).
Stavba má betonové základy, svislé konstrukce jsou zděné z plných cihel, stropy a podlahy jsou dřevěné, s rovným podhledem. Dřevěný vázaný, sedlový krov, střešní krytina z betonových tašek. Klempířské práce z pozink. plechu, bleskosvod. Okna jsou dřevěná zdvojená, hladké plné dveře, vjezdová vrata do ulice. V 1.NP ze západní strany je venkovní fasáda obložena keramickým obkladem, ostatní venkovní omítka je vápenná s nátěrem. Vnitřní omítky vápenné hladké, vytápění ústřední z centrálního zdroje. Dispozice - 1. PP - částečné podsklepení, vstup do sklepa z průjezdu
1. NP - vstup z průjezdu, bytová jednotka 2 kk, před rekonstrukcí
2. NP - vstup po dřevěném schodišti z průjezdu, bytová jednotka 3+1, s kompletním zázemím, využívaná.
Celkově je stavba z roku 1945 v dobrém udržovaném stavu, odpovídajícímu jejímu stáří a pravidelné údržbě. Rodinné domy Trhové Sviny na prodej

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
kancelar@aktivamanagement.cz
Telefon:
+420 384 397 611
Mobil:
+420 725 376 426

Mapa

TOPlist