Prodej rodinného domu, 146 m2, Bučí

Cena 2 350 000 Kč
za nemovitost
Adresa -, Bučí
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 457350
ID zakázky 16-0166
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Typ Cihlová
Plocha pozemku (m2) 662
Plocha zastavěná (m2) 337
Plocha užitná (m2) 146
Plocha zahrada (m2) 662
Voda Dálkový vodovod
Doprava Silnice, Autobus
Topení Jiné
Odpad Veřejná kanalizace
Telekomunikace Internet
Plyn Plynovod
Balkon, Sklep, Garáž

Makléř

Aleš Křivánek E : avareal@volny.cz T : +420 774 861 659 M : +420 774 861 659 R : AVAREAL
Kontaktovat makléře

Popis

Představujeme vám prodej velmi šikovně řešeného rodinného domu 4+1 v obci Bučí, vzdálené 15 km od Plzně. Celý obytný prostor (98 m2) se nachází v jednom podlaží, s praktickou dispozicí pokojů a vstupem na balkon o délce více jak 14m. Na konci roku 2015 došlo k instalaci bezpečnostních dveří, nových oken s trojskly (včetně žaluzií) a ze strany balkonu i s bezpečnostní fólií. Rovněž byl doplněn druhý komín, na který byly napojeny krbová kamna s teplovodním výměníkem. Na jaře tohoto roku byla osazena nová, na míru vyrobená kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. Celý dům působí velmi příjemným dojmem a s ohledem na výše uvedené umožňuje okamžité nastěhování.
O vytápění domu se stará ústřední topení, kde zdrojem mohou být zmíněná krbová kamna, plynový kotel nebo elektrokotel - vše funkční. Pro technické zázemí slouží suterén domu, kde je umístěno veškeré technické zařízení. Zdrojem vody může být studna, stejně jako obecní vodovod, který je přiveden na pozemek.
V západní části pozemku se nachází přízemní zděná stavba se širokým spektem využití (přivedena elektřina, voda i topení).
Dům se nachází v blízkosti autobusové zastávky, přesto stranou hlavní komunikace. Významnou výhodou je četné autobusové spojení s Plzní.
Rodinné domy Bučí na prodej

Mapa

TOPlist