Prodej rodinného domu, 124 m2, Pohořelice

Cena 4 358 900 Kč
za nemovitost , včetně DPH , včetně provize , včetně právního servisu
Adresa Velký Dvůr, Pohořelice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 283806
ID zakázky 895/2875
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Stav objektu Novostavba
Typ Cihlová
Umístění Klidná část obce
Ener. náročnost B - Velmi úsporná
Ukazatel ener. nároč. budovy 101.00 kWh/m2 za rok
Podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.
Plocha pozemku (m2) 493
Plocha zastavěná (m2) 79
Plocha užitná (m2) 124
Plocha zahrada (m2) 414
Voda Dálkový vodovod
Doprava Dálnice, Silnice
Topení Lokální plynové
Plyn Plynovod
Nízkoenergetický, Bezbariérový

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nabízíme k prodeji novostavbu dvoupodlažního řadového energeticky úsporného domu s dispozicí 4+kk v obci Pohořelice-Velký Dvůr. Dům má podlahovou plochu 124,5 m2 a je umístěn na pozemku o velikosti 493 m2. Na pozemek je zajištěn přístup i ze zadní strany. Dům nabízí východozápadní orientaci a velmi nízkou energetickou náročnost doloženou PENB třídy B.
Dispozice:
1.NP: zádveří, otevřený společenský prostor obývacího pokoje s kuchyní 43 m2, technická místnost, komora a samostatné WC, schodiště,
2. NP: chodba, tři ložnice 13; 14 a 16 m2 (se šatnou 7,5 m2), koupelna. Více dokládají přiložené půdorysy.
Cena zahrnuje kompletně dokončený RD s níže uvedenými technickými specifikacemi, pozemek, projekt vč. stavebního povolení, přípojky na inženýrské sítě (el., voda, plyn, kanalizace do ČOV - do doby rozšíření kapacity veřejné kanalizační sítě odpadních vod města Pohořelice musí být dům napojen na tuto vlastní ČOV).
Dům je proveden z betonových monolitických základů, zdiva z keramických tvárnic, železobetonového monolitického stropu (2,6 m) a schodiště, dřevěného krovu s keramickou taškou s Engobou, plastových výplní otvorů zasklených izolačním trojsklem, střešních oken s trojsklem, betonovými zvukově odizolovanými podlahami s nášlapnou vinylovou vrstvou, popř. dlažbou, omítky štukové, podhledy sádrokartonové zateplené 260 mm minerální izolací, fasáda zateplená 140 mm minerálním izolantem s probarvenou silikonovou omítkou. K vytápění a ohřevu vody bude sloužit kombinovaný plynový kotel BAXI. V RD je ve standardním vybavení komín s přípravou pro zaústění krbu nebo kachlových kamen v obývacím pokoji.
K dofinancování na majiteli bude kuchyňská linka (vše na el.), zpevněné plochy okolo RD a oplocení zahrady.
Obec Velký dvůr se nachází 31 km jižně od centra Brna a 3 km JV od Pohořelic, ss dopravní dostupností autem 25 minut. Obec Pohořelice disponuje výbornou občanskou vybaveností - obecní úřad, škola, škola, obchody, restaurace, lékaři. V blízkosti novostavby stojí lovecký zámeček Leopoldsruhe z roku 1743, chráněný jako kulturní památka.
Kolaudace plánovaná na červenec-srpen 2016, prohlídky již nyní. Pro více informací volejte makléře. Rodinné domy Pohořelice na prodej

Mapa

TOPlist