Prodej rodinného domu, 105 m2, Chvalovice

Cena 733 340 Kč
za nemovitost
Poznámka Vyvolávací cena
Adresa Chvalovice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 408260
ID zakázky 37184
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Stav objektu Dobrý
Typ Smíšená
Umístění Centrum obce
Plocha pozemku (m2) 1333
Plocha užitná (m2) 105
Topení Jiné
Parkování

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Dražený dům je řadový vnitřní, nepodsklepený. Dům je půdorysu ve tvaru písmena L a situován je v rovinatém terénu. Okolní zástavbu tvoří hlavně rodinné domy. Přístup k domu je po veřejné komunikaci. Dům je napojen na inženýrské sítě v rozsahu elektro, voda, kanalizace a plyn.

Dispoziční řešení je následující: průjezd, zádveří, komora, koupelna s WC, kuchyň s jídelnou a tři pokoje.

Dům je udržovaný. Základy jsou kamenné s částečnou izolací proti zemní vlhkosti. Nosné konstrukce zděné ze smíšeného zdiva, uliční fasáda zateplena. Střecha má sedlový tvar, krov dřevěný, střešní krytina pálené tašky. Klempířské prvky z pozinkovaného plechu. Omítky vápenocementové. Dveře hladké s kovovými zárubněmi, vstupní dveře plastové, okna plastová s izolačním dvojsklem. Vytápění ústřední, kotel na plyn. Ohřev vody plynovým kotlem.

Vedlejší stavby: hospodářská budova (ve špatném technickém stavu, nepodsklepená, nosné konstrukce zděné ze smíšeného zdiva, střecha sedlová, budova navazuje na rodinný dům), stodola (ve špatném technickém stavu, nepodsklepená, nosné konstrukce zděné ze smíšeného zdiva, střecha sedlová, stodola navazuje na hospodářskou budovu) a zahradní chatka (montovaný, celodřevěná objekt, bez základů).

Základní občanská vybavenost v místě (centrum obce ve vzdálenosti 200 metrů). Úplná občanská vybavenost v městě Znojmo (vzdáleno 9 km po silnici I/38).

Provedením dražby nezanikne závada v podobě nájemního právo ve prospěch nájemníka Nikola Horvátová, nar. 14.01.1978, Chvalovice č.p. 22, 669 02 Chvalovice, zřízeného na základě nájemní smlouvy ze dne 01.11.2015, ve které je účel nájmu vymezen k rekreačnímu využití, nájemné je stanoveno částkou 5 000,00 Kč a nájemní právo bylo sjednáno na dobu neurčitou. Cena závady je promítnuta do výsledné ceny nemovité věci.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


<b>Upozornění pro dražitele:

potvrzení prokázání totožnosti dražitele, případně potvrzení složení dražební jistoty, neprobíhá automaticky. Tato činnost je zpravidla značně časově náročná a neprovádí se pravidelně - po připojení k dražbě mějte prosím trpělivost. Též prosíme, abyste se k dražbě připojovali jen v případě, kdy máte skutečný zájem aktivně dražit. Chcete-li dražbu pouze sledovat, není nutné být registrován ani k dražbě připojen. Děkujeme za pochopení.</b> Rodinný dům Znojmo na prodej

Mapa

TOPlist