Prodej restaurace, Kotvrdovice

Cena 11 000 000 Kč
za nemovitost , + provize RK , včetně právního servisu
Poznámka info u makléře, možno i na splátky
Adresa Kotvrdovice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 442225
ID zakázky 127/2175
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Restaurace
Stav objektu Po rekonstrukci
Typ Cihlová
Umístění Centrum obce
Topení Jiné
Terasa, Sklep, Garáž, Parkování

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Když restauraci a penzion, tak v turisticky atraktivní a oblíbené lokalitě, tak aby si hosté museli rezervovat místo u stolu v předstihu a penzion byl obsazen rok dopředu. Nádherná příroda CHKO Moravský Kras je turistů ráj, po zážitcích z jeskyní a sportovních výkonech se chtějí návštěvníci dobře najíst a pohodlně vyspat. Tento servis jim může nabídnout právě tato Hospůdka u SURFu s penzionem v Kotvrdovicích. Je vhodná i pro firemní akce, svatby, školení, oslavy aj. Navíc sem rádi z blízkého okolí i vzdálených míst zavítají milovníci a fanoušci pěveckého duetu Evy a Vaška, kteří zde svoje hudební večery stále pravidelně pořádají (více na www.evaavasek.eu). Nový majitel může tuto tradici převzít a za aktivní pomoci hudebního vydavatelství SURF v akcích pokračovat, nebo může realizovat svoje vlastní představy a plány.
Pro toto vše se nabízí restaurace se zázemím plně vybavené kuchyně o kapacitě 105 osob s barem a podiem pro hudební i jiná vystoupení, doplněná o salonek s kapacitou 80 osob, který je vybaven pro přenos audia a videa z hlavního sálu. Jako zázemí pro hosty penzionu nebo pro pořádání komornějších akcí se přímo nabízí stylová koliba s barem o kapacitě 35 osob, kde dokresluje celou atmosféru praskající dřevo v krbu. Zde při cimbálce můžou hosté zpívat a tančit až do rána.
V zrekonstruovaném penzionu si pak mohou vybrat z devíti pokojů, každý s koupelnou a WC (celková kapacita je 25 lůžek a 4 přistýlky) s tím, že penzion je členěn na tři části se samostatnými vstupy (více viz www.u-surfu-jedovnice.penzion-ubytovani.net). K dispozici pro ubytované je i kuchyňka. Majitelé měli v plánu kapacitu ubytování rozšířit o půdní vestavbu nad Hospůdkou a kolibou, k čemuž zatím nedošlo, ale projekt je k dispozici a realizaci vlastních představ se meze nekladou.
Na zbudování wellness s bazénem a saunou je na pozemku místa spousta a ještě zbyde na skotačení dětí návštěvníků při pořádání letních akcí, pro které je zahrada připravena s rozvedenou elektřinou. Například hudební podvečery nebo svatební hostiny ve stínu rozkvetlých stromů v zahradě zalité sluncem mohou být přímo okouzlující. Pro tyto účely určitě přijde vhod i zadní vjezd přímo do zahrady. Jako sklad zahradního nábytku a mechanizace může posloužit dobová stodola ve spodní části zahrady.
Hosté zaparkují přímo před Hospůdkou na velkém obecním parkovišti.
Láká-li vás převzít tradici Hospůdky u SURFu, realizovat úplně nový koncept nebo je šikovně propojit v restauraci s ubytováním, kam se hosté budou vždy rádi vracet, pak neváhejte a kontaktujte mě pro domluvu termínu prohlídky. S pozdravem, Lucie Hlavatá (Tuzemská realitní).

Technické informace:
Energetická třída G (prozatím, štítek ve výrobě)
Rekonstrukce r. 2012
Vybavení je součástí prodeje
Personál: 2+1 v restauraci a 1 pro penzion
Náklady na energie: cca 15 000 Kč/měs.

Další podrobné technické info a dispozice za fotkami. Restaurace a bary Kotvrdovice na prodej

Mapa

TOPlist