Prodej restaurace, 70 m2, Rožná

1 525 000 CZK za nemovitost
Spočítat hypotéku
Poznámka + provize RK
Adresa Rožná
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 685078
ID zakázky 116161
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Restaurace
Stav objektu Dobrý
Typ Cihlová
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Plocha užitná (m2) 70
Topení Jiné

Popis

okr. Žďár nad Sázavou. Restaurace s ubytovacími prostory. Součástí prodeje je byt 3+1, garáž, vinárna, terasa, zastřešená zahrádka. Zastavěná plocha 254 m2.
V přízemí objektu je restaurace. Po pravé i levé straně jsou prostory pro hosty s kapacitou 58 míst. Za výčepem je kuchyň a dále chodba, ze které se jde do velmi prostorného, kamenného sklepa. Ten může sloužit jako sklad. Dále chodba ústí do technického zázemí. K restauraci patří zastřešená letní zahrádka pro 50 osob.
V 1. patře budovy je byt přístupný z komunikace vedoucí za zadní částí budovy. Byt 3+1 se šatnou a komorou má plochu 70 m2. Vychází se z něj na krytou terasu o ploše 32 m2, pod níž je stejně velká garáž.
V 1. patře se nachází další prostory, které mohou být využity ke komerčním účelům nebo mohou být upraveny na penzion či další byt. Tato část objektu by mohla též sloužit jako prodejna nebo může být využita pro jiné komerční účely.
Nemovitost se nachází ve středu obce Rožná, 5 km od Bystřice nad Pernštejnem. Budova je situována v centru obce u hlavní silnice. Vedle objektu je možné parkování na zpevněné ploše a v garáži v objektu. Dům je po částečné rekonstrukci, k dispozici je přívod zemního plynu, funkční odpady. Ohřev vody zajišťuje kotel, topení je elektrické. Objekt byl plně využíván do konce roku 2014 a je v dobrém stavu.
Obec Rožná leží nedaleko několika významných turistických lákadel. Hrad Pernštejn je po silnici vzdálen 8 km. Strašidelný zámek Draxmoor v Dolní Rožínce - 3 km. Western městečko Šiklův Mlýn - 6km. Za pomyslnou hranicí 10 km od obce se nachází rozhledna v Karasíně, zřícenina hradu Zubštejn, Vírská přehrada aj. Obec Rožná má veškerou občanskou vybavenost. Průkaz energetické náročnosti budovy: G. Skupina energetické náročnosti budovy muže být změněna po přepracování průkazu. Restaurace a bary Rožná na prodej

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
mlejnkova@e-finance.eu
Telefon:
+420 515 555 555
Mobil:
+420 608 300 255

Mapa

TOPlist