Prodej restaurace, 362 m2, Brno

Cena 4 000 000 Kč
za nemovitost , včetně DPH , včetně provize , včetně právního servisu
Poznámka nájem za měsíc
Adresa Hrnčířská, Brno
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 284466
ID zakázky 899/2875
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Restaurace
Stav objektu Po rekonstrukci
Typ Cihlová
Umístění Řušná část obce
Plocha pozemku (m2) 362
Plocha zastavěná (m2) 280
Plocha užitná (m2) 362
Plocha obchodní (m2) 210
Plocha sklad (m2) 152
Voda Dálkový vodovod
Doprava MHD
Topení Jiné
Odpad Veřejná kanalizace
Elektřina 230V
Plyn Plynovod
Sklep

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

zprostředkuji prodej obchodní společnosti a značky piva a odprodej zařízení pivovaru a restaurace v Brně na ulici Hrnčířská a převedení nájemní smlouvy na nového vlastníka společnosti. Restaurace je v 1. podlaží polyfunkčního domu. Je členěna do tří sálů pro hosty s kapacitou 140 míst, baru, varny piva, kuchyně a technického a sociálního zázemí. Podlažní plocha restaurace má výměru 280m2. Ve dvorním traktu je zahrádka s kapacitou 24 míst na ploše 82m2. Veškeré zařízení restaurace bylo vyrobeno na objednávku a je velmi kvalitní (stoly a židle jsou z dřevěného masivu). Personál je zkušený a lze říci, že je stabilizovaný. Restaurace je v pronájmu. Majitel restauraci a pivovar provozuje šest let. Chod restaurace a pivovaru je personálně zajištěn.
Pivovar vznikl jako rodinný podnik. V únoru 2015 se umístil světlý ležák "SCOTTA 12%" na 1. místě a polotmavý ležák "KELLY 11%" na 2. místě v sekci mini pivovarů na prestižní soutěži "Zlatá pivní pečeť 2015" v Táboře.
V roce 2012 se umístil "WEINZEN MATYÁŠ 14%" /světlé pšeničné pivo/ na 3.místě na soutěži "Jarní cena sládků 2012" ve Zvíkově.
V portfoliu piv vyráběných v mini pivovaru jsou dále vyhledávaná piva typu "ALE" - svrchně kvašená (PORTER, STOUT), "PALE ALE OLD LAND 12%" a příležitostné speciály.
Pivovar je členěn do sekce varny piva, která je umístěna u vchodu do restaurace. Další sekce tvoří chladírna piva s kapacitou tanků na 10 800 litrů, systém potrubí a čerpadel, které umožňují podávání piva hostům v nejvyšší kvalitě a předepsané teplotě, sklad surovin pro výrobu piva a provozní výtah. Veškerá zařízení pivovaru mají potřebné certifikáty a jejich kontroly jsou doloženy. Kapacita pivovaru umožňuje i dodávky piva do dalších restauračních zařízení. Majitel tuto možnost využívá jen sporadicky.
Kuchyně je kompletně vybavena předepsanými plynovými a elektrickými spotřebiči. Její kapacita je 360 menu denně. Vzhledem k tomu, že je v sousedství celá řada úřadů včetně finančního úřadu a fakulty Vysokého učení technického, a také z důvodu zajištěné kvality a velikosti porcí je restaurace hojně navštěvovaná a prosperuje. Restaurace a bary Brno-Veveří na prodej 5 zařízení používáno 6 let pro hosty a pro zaměstnance

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist