Prodej RD v obci Hoštka, okres

Cena 1 577 000 Kč
za nemovitost , bez DPH , bez poplatků , + provize RK , bez právního servisu
Poznámka Cenové nabídky 1 577 000,- až 1 850 000,-
Adresa K vinici, Hoštka
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 129991
ID zakázky 1029170
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.
Topení Jiné
<a href="http://www.eurobydleni.cz/domy/rodinny-dum/litomerice/hostka/prodej/&amp;lokality_bid=2-564877"><strong>Rodinné domy Ho¹tka na prodej</strong></a>

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout rodinný dům v obci Hoštka (Kochovice). Dům, který Vám v tomto hezkém kraji nabízíme má výměru 781 m2 a je dispozičně řešen jako 8+1. Nemovitost je po rekonstrukci která proběhla v roce 2002. Dům má plastová okna a střechu krytou taškami. Do domu je zavedena elektřina 220/380V, vodovodní přípojka a kanalizace je obecní.
Součástí jsou i 3 dílny se strojním zařízením a prací pro firmu jako dodavatel. V patře místnost s malou kanceláří. V dílně se nachází 6 soustružnických automatů (A20-A50), 2 výstředníkové lisy, 2 vrtačky, 2 hrotové soustruhy, 1 pásová pila, 1 nástrojářská frézka, 1 pružinový automat, 1 soustružnický poloautomat, 2 podkosové pily, 1 CO svářecí agregát. Na dvoře vysokozdvižný vozík.
V okolí domu je dostatek parkovacích míst a udržované přístupové a příjezdové cesty. Parkovat je možné přímo na pozemku. V obci najdeme běžnou občanskou vybavenost. Dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu.
Dům se nachází v krásném a klidném prostřední. V obci Hoštka a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas. Rodinné domy Hoštka na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist