Prodej , 1111 m2, Dolní Stakory

Cena 15 800 000 Kč
za nemovitost , včetně DPH , včetně provize , včetně právního servisu
Poznámka Cena k jednání
Adresa Dolní Stakory
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 150868
ID zakázky 2672-13
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Ostatní
Stav objektu Velmi dobrý
Typ Montovaná
Umístění Okraj obce
Plocha zastavěná (m2) 1111
Plocha užitná (m2) 1111
Plocha kanceláře (m2) 30
Plocha sklad (m2) 1000
Voda Dálkový vodovod
Doprava Autobus, Silnice
Topení Jiné
Odpad Veřejná kanalizace
Telekomunikace Telefon
Parkování

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Prodáme soubor pozemků a budov náležící do vlastnictví velmi dobře zavedeného provozovaného zámečnictví v obci Dolní Stakory vzdálené 6 km od Mladé Boleslavi.
V budovách, jejichž podlahová plocha činí 1111 m2, jsou na ploše o výměře cca 650 m2 vlastní výrobní prostory, kanceláře a sociální zařízení sestávající ze svačinárny, šatny s WC a sprchami . Zbývající části objektu o ploše cca 400 m2 je užívána pro skladování výrobků a materiálu.
Objekty byly přestavěny ze stavby používané pro zemědělské účely. Část s výrobními a kancelářskými prostory byla kompletně rekonstruována a zateplena a je tedy ve velmi dobrém stavu. V současné době probíhají dokončovací práce pro kolaudaci.
Stavby odpovídají hygienickým, požárním a bezpečnostním předpisům pro daný druh provozu . Celý areál je vzorně udržován, a to jak stavební objekty, tak pozemky.
Zájemci o pokračování v provozování zámečnictví mohou dokoupit za individuálně sjednanou cenu veškeré vybavení zámečnictví včetně rozpracovaných zakázek.
Základními výrobními artikly firmy je výroba podvozků na motorová vozidla, podvozky na repliky sportovních vozů, podvozky na invalidní vozíky, zásobníky na kafe vyvážené do zahraničí.

Cena za nemovitosti: 15.800.000,-Kč Provozní areály Dolní Stakory na prodej pro zaměstnace a ostatní personál šatny, umývárna, svačinárna

Mapa

TOPlist