Prodej pozemku pro zahrady, 941 m2, Znojmo

Cena 890 000 CZK
za nemovitost
Poznámka vč. provize a právních služeb
Adresa Polní, Znojmo
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 470627
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Zahrady
Umístění Klidná část obce
Ener. náročnost B - Velmi úsporná
Ukazatel ener. nároč. budovy 129.00 kWh/m2 za rok
Plocha pozemku (m2) 941
Voda Dálkový vodovod
Topení Jiné
Odpad Septik
Výtah

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku k výstavbě domu v k.ú. Znojmo-město, včetně stavebního povolení.
Chcete začít ihned stavět? Nechcete čekat na zpracování projektové dokumentace a vyřízení stavebního povolení? Chcete při výstavbě domu ušetřit 80 - 100 tisíc? Pak by právě Vás tato nabídka mohla zajímat.
Nabízíme k prodeji pozemek vhodný k výstavbě stavby domu do 80m² zastavěné plochy (stavba pro individuální rekreaci), v k.ú. Znojmo-město. Pozemek o rozměrech cca 40 x 23 m se nachází v klidné a pěkné zahrádkářské lokalitě Cínová hora (z centra směrem na Prahu). Příjezd pozemku je po zpevněné komunikaci. K pozemku je zavedena elektřina a vodovod s pitnou vodou. Splaškové vody budou odváděny do septiku. Pozemek nabízíme k prodeji včetně projektové dokumentace a pravomocného stavebního povolení na výstavbu domu o zastavěné ploše 80 m² s podlahovou plochou 120 m² (přízemí + podkroví). Stavby jsou povoleny jako podsklepené, a to umožňuje zvětšit užitnou plochu domu o dalších 60 m².
Neplatíte tedy za projekty, za dokumentaci ani za inženýring stavby (vyřízení územního rozhodnutí a stavebního povolení). Neplatíte poplatek na stavebním úřadě za povolení stavby, ani poplatek za vynětí ze zemědělského půdního fondu, který je nyní od dubna loňského roku mnohem vyšší. Celková úspora cca 50 až 100 tisíc.
Možné začít IHNED s výstavbou, případně zajistíme projednání změny projektu. Jako alternativu nabízíme variantu výstavby RD na klíč v nízkoenergetickém až pasivním standardu s řízenou rekuperací. Pro více informací volejte. Ev. číslo: 12108.

Mapa

TOPlist