Prodej pozemku pro zahrady, 638 m2,

199 000 CZK za nemovitost , včetně DPH , včetně poplatků , včetně provize , včetně právního servisu
Spočítat hypotéku
Adresa
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 457802
ID zakázky 42111
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Zahrady
Umístění Okraj obce
Plocha pozemku (m2) 638
Topení Jiné

Popis

Jedná se o oplocený a přírodně vkusně upravený pozemek s celodřevěnou zahradní chatkou o zastavěné ploše 21 m2, toho času využívaný jako zahrada s okrasnými a ovocnými dřevinami o celkové výměře 638 m2.
Předmětnou zahradu s celoročním příjezdem lze využívat, jak pro zahrádkářské potřeby, tak i pro rekreační využití a to vzhledem k jejímu umístění v klidové rekreační hornaté oblasti Jeseníků, cca 1 km města Zlaté Hory v jižní místní části Podlesí s krásným výhledem na okolní hory a lesy.
Voda, les, prostředí vhodné pro léčení horních cest dýchacích s možností návštěv speleologických jeskyní, velmi dobré podmínky pro turistiku, a to vzhledem k ideálnímu výchozímu bodu pro výlety do širokého okolí Jesenických hor, dále cykloturistiku a provozování letních a zimních sportů s novým lyžařským areálem ve vzdálenosti cca 0,5 km a ostatními lyžařskými vleky do cca 4 km.
Nedílnou součástí zahrady je celodřevěná zahradní chatka 1+1 s menším půdním prostorem v sedlové střeše obsahující vstupní zastřešenou terasu, denní místnost a jeden pokoj, dále jsou součástí zahrady dva skleníky, samostatný sklípek pro uskladnění ovoce a dřevěný přístavek obsahující sklad paliva, zahradního nářadí a chovatelské zařízení. Pitná voda je řešena donáškou, vytápění na tuhá paliva, el, energie ze stávajícího solárního panelu, WC suché.
V nabídkové ceně je zahrnuto vnitřní vybavení chatky a drobný inventář včetně zahradního nářadí.
Více informací o malebnosti, historie, památkách, přírodě a krásách zlatohorska najdete na stránce www.zlatehory.cz Zahrada Jeseník na prodej

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
ladislavjob@seznam.cz
Telefon:
+420 777 800 205
Mobil:
+420 777 800 205

TOPlist