Prodej pozemku pro zahrady, 396 m2, Poděbrady

Cena 545 000 Kč
za nemovitost , včetně poplatků , + provize RK , včetně právního servisu
Adresa V sadech, Poděbrady
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 368152
ID zakázky 3716
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Zahrady
Plocha pozemku (m2) 396
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Naše realitní kancelář Directreal Benefit Kladno Vám nabízí k prodeji pěknou zahrádku se zahradním domkem v lázeňském městě Poděbrady. Celková plocha pozemku je 396 m2. Zahradní domek je jednopodlažní částečně podsklepená stavba obdélníkového tvaru. Jeho výstavba byla provedena v roce 2003. Je umístěna v zahrádkářské kolonii v severní části Poděbrad.
Základy jsou betonové, nosná konstrukce zděná, konstrukce stropu s krovem tvoří sbíjený vazník, střecha sedlová pokrytá plechem. Základy jsou provedeny jako betonové pasy z prostého betonu. Zdivo je cihlové v síle 300 mm. Překlady nad otvory jsou betonové prefabrikované. Jako izolace proti zemní vlhkosti na podkladní beton byla použita asfaltová lepenka. Klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu. Vnitřní omítky vápenné, venkovní vápenocementové. Podlaha betonová mazanina. Okna dřevěná.
Nemovitost je oplocena a na pozemku se nachází studna a dřevěná kolna na nářadí. V zahradním domku je provedena vnitřní instalace rozvodu elektro.
Uvedená lokalita má dobrou dostupnost do hlavního města a je zde veškerá občanská vybavenost. Nemovitost je možno využít k rekreaci s možností procházek do přírody a objevování krás lázeňského města Poděbrady a jeho okolí. Zahrady Poděbrady na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist