Prodej pozemku pro zahrady, 1329 m2, Mikulov

Cena 208 000 Kč
za nemovitost , včetně poplatků , včetně provize , včetně právního servisu
Poznámka včetně právního servisu, finanční úschovy, vkladu do katastru a úhrady daně
Adresa Mušlov, Mikulov
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 374618
ID zakázky 160507-001
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Zahrady
Umístění Okraj obce
Podle vyhlášky č. 78/2013 Sb.
Plocha pozemku (m2) 1329
Doprava Autobus, Silnice
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji udržovanou, částečně oplocenou zahradu s nádherným výhledem v lokalitě Mikulov, Mušlov. Zahrada je součástí zahrádkářské kolonie nacházející se ve vyhledávané lokalitě milovníků aktivního odpočinku, cyklistiky a rybaření, jihovýchodně od Mikulova směrem na Sedlec. Zahrada je situovaná severozápadně a je z ní krásný výhled na Mikulov, Svatý kopeček a Pálavu. Zahrádkářská kolonie je ohraničená oblast obklopená přírodou, přístupná po asfaltových a zpevněných komunikacích a je dostupná z centra Mikulova autem přibližně za 6 minut, na kole do 15 minut. Autobusová zastávka je od zahrady vzdálena jen 250 metrů.

Zahrada má obdélníkový tvar o šířce cca 15 m, délce přibližně 88,6 m a celkové výměře 1 329 m dle KN. Je orientovaná přední částí na jihovýchod, zadní na severozápad. Jsou zde vysazeny ovocné stromy (broskvoně, jabloně, meruňky, třešně, višně, hrušně, ryngle, moruše, ořech), okrasné stromy a je zde pečlivě obdělávaný registrovaný vinohrad o počtu 175 hlav s odrůdami Modrý Portugal a Ryzlink Rýnský. Na zavlažování zahrady jsou použity zadržovací nádrže na dešťovou vodu o objemu 1200 litrů a 200 litrů, ze kterých je voda rozvedena hadicí po zahradě a terasovitých záhonech. K vjezdu do zahrádkářské kolonie slouží horní nebo spodní brána se šířkou 3,3 m, na zahradu je pak vjezd horní cestou zajištěn bránou širokou 3,1 m, ve spodní části zahrady je vstup umožněn malou brankou. Výhodou pozemku je i jeho umístění uprostřed zahrádkářské kolonie hned vedle příjezdové komunikace s možností vjezdu i parkování na zpevněném podkladu.

Využijte této jedinečné příležitosti koupě udržované zahrady s nádherným výhledem a neomezeným celoročním přístupem v krásném prostředí okolí Mikulova za skvělou cenu.

Uvedená cena za nemovitost je včetně právního servisu, finanční úschovy, vkladu do Katastru nemovitostí a úhrady daně z nabytí nemovitosti včetně vypracování daňového přiznání k této dani.

K ceně bude připočítána provize RK

! VOLNÉ IHNED ! Zahrady Mikulov na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist