Prodej pozemku pro zahrady, 1201 m2, Břeclav

Cena 285 000 CZK
za nemovitost , včetně poplatků , včetně provize , včetně právního servisu
Poznámka včetně provize, právního servisu, finanční úschovy, vkladu do KN a přiznání k dani z nabytí
Adresa Břeclav
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 425108
ID zakázky 160901-001
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Zahrady
Umístění Okraj obce
Plocha pozemku (m2) 1201
Doprava Autobus, Dálnice, MHD, Silnice, Vlak
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej 1 201 m velké, oplocené zahrady s kopanou studnou a projektem ke stavbě chaty velikosti 25 m, Břeclav, U letiště. Zahrádkářská kolonie, ve které se zahrada nachází, je vyhledávanou lokalitou milovníků aktivního odpočinku, plná pohody a klidu, situovaná v severní okrajové části Břeclavi směrem na Ladnou. Jedná se o ohraničenou oblast obklopenou přírodou s přístupem po asfaltových a zpevněných komunikacích. Toto území je vedeno v ÚP v kategorii "Individuální rekreace" s povolením výstavby objektů do velikosti až 25 m. Zahrada je dostupná vozidlem z centra Břeclavi cca za 8 minut, na kole zhruba do 15 minut, zastávka MHD je vzdálena od zahrady přibližně 30 minut chůze.

Zahrada se nachází mezi řadou C a D zahrádkářské kolonie a díky odstupu od hlavní cesty poskytuje dostatek soukromí a klidu. Pozemek má obdélníkový tvar se šířkou cca 23 m, délkou cca 43 m, je oplocený a vjezd na něj je možný vlastní příjezdovou cestou o šířce 2,5 m a délce cca 85 m. Celková výměra pozemku dle KN je 1 201 m. Pozemek je přední částí orientovaný na jih, zadní na sever. Vjezd na zahradu zajišťuje posuvná brána o šířce 2,5 m. Na zahradě se nachází kopaná studna s hloubkou cca 7 m a průměrem 1 m, která poskytne dostatek vody k zalévání zahrady i pro případné napouštění bazénu. Studna má platné kolaudační rozhodnutí. Na pozemku jsou možnosti i dostatek prostoru pro vybudování koupacího jezírka, nebo bazénu. Na hranici pozemku u příjezdové cesty je možnost napojení elektřiny. Na zahradě je umístěna karoserie dodávky sloužící jako sklad nářadí. Je zde také stavební materiál připravený na stavbu chaty. Ke stavbě chaty o velikosti 25 m je zpracovaná projektová dokumentace, která je také součástí prodejní ceny zahrady.

Využijte tuto příležitost koupě velké zahrady s projektem ke stavbě chaty 25 m a se širokými možnostmi využití za příznivou cenu.

Uvedená cena je včetně provize, právního servisu, úschovy kupní ceny, vkladu do Katastru nemovitostí a daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí.

! VOLNÉ IHNED ! Zahrady Břeclav na prodej

Mapa

TOPlist