Prodej pozemku pro zahrady, 1201 m2, Břeclav

285 000 CZK za nemovitost , včetně poplatků , včetně provize , včetně právního servisu
Spočítat hypotéku
Poznámka včetně provize, právního servisu, finanční úschovy, vkladu do KN a přiznání k dani z nabytí
Adresa Břeclav
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 425108
ID zakázky 160901-001
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Zahrady
Umístění Okraj obce
Plocha pozemku (m2) 1201
Doprava Autobus, Dálnice, MHD, Silnice, Vlak
Topení Jiné

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej 1 201 m velké, oplocené zahrady s kopanou studnou a projektem ke stavbě chaty velikosti 25 m, Břeclav, U letiště. Zahrádkářská kolonie, ve které se zahrada nachází, je vyhledávanou lokalitou milovníků aktivního odpočinku, plná pohody a klidu, situovaná v severní okrajové části Břeclavi směrem na Ladnou. Jedná se o ohraničenou oblast obklopenou přírodou s přístupem po asfaltových a zpevněných komunikacích. Toto území je vedeno v ÚP v kategorii "Individuální rekreace" s povolením výstavby objektů do velikosti až 25 m. Zahrada je dostupná vozidlem z centra Břeclavi cca za 8 minut, na kole zhruba do 15 minut, zastávka MHD je vzdálena od zahrady přibližně 30 minut chůze.

Zahrada se nachází mezi řadou C a D zahrádkářské kolonie a díky odstupu od hlavní cesty poskytuje dostatek soukromí a klidu. Pozemek má obdélníkový tvar se šířkou cca 23 m, délkou cca 43 m, je oplocený a vjezd na něj je možný vlastní příjezdovou cestou o šířce 2,5 m a délce cca 85 m. Celková výměra pozemku dle KN je 1 201 m. Pozemek je přední částí orientovaný na jih, zadní na sever. Vjezd na zahradu zajišťuje posuvná brána o šířce 2,5 m. Na zahradě se nachází kopaná studna s hloubkou cca 7 m a průměrem 1 m, která poskytne dostatek vody k zalévání zahrady i pro případné napouštění bazénu. Studna má platné kolaudační rozhodnutí. Na pozemku jsou možnosti i dostatek prostoru pro vybudování koupacího jezírka, nebo bazénu. Na hranici pozemku u příjezdové cesty je možnost napojení elektřiny. Na zahradě je umístěna karoserie dodávky sloužící jako sklad nářadí. Je zde také stavební materiál připravený na stavbu chaty. Ke stavbě chaty o velikosti 25 m je zpracovaná projektová dokumentace, která je také součástí prodejní ceny zahrady.

Využijte tuto příležitost koupě velké zahrady s projektem ke stavbě chaty 25 m a se širokými možnostmi využití za příznivou cenu.

Uvedená cena je včetně provize, právního servisu, úschovy kupní ceny, vkladu do Katastru nemovitostí a daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí.

! VOLNÉ IHNED ! Zahrady Břeclav na prodej

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
realitnisluzby.cz@email.cz
Mobil:
+420 608 080 606

Mapa

TOPlist