Prodej pozemku pro pole, 7450 m2, Ostružno

550 000 CZK za nemovitost , včetně poplatků , včetně provize , včetně právního servisu
Spočítat hypotéku
Adresa Ostružno
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 428277
ID zakázky 1005
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Pole
Umístění Samota
Plocha pozemku (m2) 7450
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
info@oblibenereality.cz
Telefon:
+420 800 737 313
Mobil:
+420 733 612 622

Popis

Nabízíme exkluzivně k prodeji čtyři pozemky o celkové výměře cca 7450 m2 ( stav.parcela,les ) 3km od hlavní silnice Ml.Boleslav-Jičín-Krkonoše. Pozemky situovány v obci Ostružno s krásným výhledem a je součástí spolku "Mariánská zahrada" a nachází se přibližně 5km od města Jičína. Nedaleko se rozprostírá CHKO Český ráj ( VIP lokalita ), jejíž součástí je přír.rez. "Prachovské skály".V těsné blízkosti leží přír.památky : "Ostruženské rybníky"
V těsné blízkosti Ostružna se nachází rekr.středisko "Sklář" a "Chata Homole", které slouží především k hromadným akcím jako jsou školy v přírodě, dětské tábory.Součástí územního plánu obce je i plánovaná výstavba golfového hřiště a bytová výstavba. Dle návrhu dokumentace pro územní rozhodnutí ( dělení pozemků ) se jedná o výstavbu cca 35 RD.
7,5 km 10 min z Jičína a Mladé Boleslavy 31,2 km 31 min, navyšuje hodnotu tohoto pozemku k zamyšlení nad investicí k dalším podnikatelským aktivitám. Fota na víc k ucelenějšímu pohledu na možné Vaše další možnosti.
Požadovaná cena, je pod spodní hranicí průměru v této lokalitě.
Lze financovat hypotékou, kterou vám rádi zajistíme prostřednictvím Oblíbené hypotéky. Zemědělská půda Ostružno na prodej

Mapa

TOPlist