Prodej pozemku pro pole, 5679 m2, Hranice

Cena 37 867 Kč
za nemovitost
Poznámka Vyvolávací cena
Adresa Hranice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 394508
ID zakázky 36515
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Pole
Plocha pozemku (m2) 5679
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Město Hranice patří do dřívějšího okresu Přerov a náleží pod Olomoucký kraj. Hranice je také obcí s rozšířenou působností. Obec Hranice se rozkládá asi dvacet osm kilometrů severovýchodně od Přerova. Trvalý pobyt na území tohoto středně velkého města má nahlášeno 18 494 obyvatel (Malý lexikon obcí 2015). Protéká zde řeka Bečva. Město se dále dělí do devíti částí, konkrétně to jsou Město, Lhotka, Velká, Drahotuše, Rybáře, Valšovice, Slavíč, Středolesí a Uhřínov.
Hranice leží v průměrné výšce 250 metrů nad mořem. Celková katastrální plocha obce je 5251 ha. Město poskytuje kompletní občanskou vybavenost a je dobře dopravně dostupné.
Oceňovaný pozemek se nachází v místní části Drahotuše. Jedná se o individuálně obdělávaný zemědělský pozemek, situovaný v blízkosti řeky Bečvy, nedaleko rekreační oblasti Rybáře. Při místním šetření byly na pozemku zjištěny dvě neevidované stavby, dřevěná a plechová kůlna. Tyto budou oceněny samostatně. Přístup k pozemku je možný po místní nezpevněné komunikaci ve vlastnictví obce. Zemědělská půda Přerov na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist