Prodej pozemku pro pole, 2714 m2, Moravský Žižkov

Cena 67 850 Kč
za nemovitost , včetně poplatků , včetně provize , včetně právního servisu
Adresa Moravský Žižkov
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 399952
ID zakázky 160702-001
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Pole
Umístění Okraj obce
Plocha pozemku (m2) 2714
Doprava Silnice
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji dobře dostupný rovinatý pozemek - pole o výměře id. 5 428 m v k.ú. Moravský Žižkov, trať Tabule. Pozemek je veden v Katastru nemovitostí jako orná půda a nachází se po pravé straně při výjezdu z Moravského Žižkova směrem na Prušánky. Jedná se o pole s dobrou bonitou na kterém je v současné době provozována zemědělská činnost třetí osobou bez nájemní smlouvy. Pozemek má obdélníkový tvar se šířkou cca 16,10 m, délkou cca 337 m a vjezd na něj je možný z místní komunikace číslo 423. Celková výměra pozemku dle Katastru nemovitostí je 5 428 m a k prodeji je určena jeho ideální polovina. Pozemek je přední částí orientovaný na sever, zadní na jih.

Využijte tuto příležitost koupě úrodného pole s dobrou dopravní dostupnosti a širokými možnostmi využití za příznivou cenu.

Uvedená cena za nemovitost je včetně provize a všech prodejních náležitostí: právního servisu, finanční úschovy, vkladu do Katastru nemovitostí a úhrady daně z nabytí nemovité věci včetně vypracování daňového přiznání k této dani.

! VOLNÉ IHNED ! Zemědělská půda Břeclav na prodej

Mapa

TOPlist