Prodej pozemku pro pole, 22356 m2, Švihov

Cena 1 350 000 Kč
za nemovitost
Adresa Švihov
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 426954
ID zakázky N00043
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Pole
Umístění Samota
Plocha pozemku (m2) 22356
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Zemědělský pozejmek, s možností stavby, dobře dosažitelný pozemek k rekreaci, bydlení, relaxaci a chovu Na prodej se nabízí zemědělský pozemek (orná půda) o velikosti 22 356 m v Kamýku u Švihova. Jedná se o idylický pozemek nacházející se na samotě mimo zastavěné území.
V blízkosti nestojí žádná budova, takže nebudou rušit žádní sousedé. K nejbližší obci ale není daleko, pozemek se nachází ve vzdálenosti 300 m od nejbližší obce, 4 km od Švihova, 15 km od Klatov a 35 od Plzně.
Pozemek je slunný, mírně svažitý, nacházející se na okraji údolí. Je přístupný po málo frekventované, nově vybudované asfaltové silnici, která ho odděluje od lesa právě v místech, které je územním plánem schváleno k výstavbě malé farmy. Přívod elektrického proudu bude řešen podzemním vedením z blízkého, cca. 160 m vzdáleného trafa, voda z vlastního vrhu, kanalizace s vyústěním do ČOV v systému vsaku do podloží. Tato zřídka se vyskytující poloha dává objektu jedinečné kouzlo, které je zdůrazněné nádherným výhledem do krajiny.
Na pozemku je schválena výstavba obytné budovy o rozměrech 13 x 9 m, hospodářská budova o rozměrech cca 10 x 8 m, např. pro chov koní. Proto je pozemek nejlépe využitelný jako místo pro trávení volného času společně s bydlením, rekreaci, chov koní. Nicméně je také velmi vhodný jako investice, protože takováto nemovitost s možností výstavby v krajině bude do budoucnu stále vzácnější.
Neváhejte nás kontaktovat! Zemědělská půda Švihov na prodej

Mapa

TOPlist