Prodej pozemku pro bydlení, 850 m2, Holešov

Cena 1 150 Kč
za m2
Poznámka Cena včetně provize a právní služby.
Adresa Holešov
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 171562
ID zakázky 631
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Plocha pozemku (m2) 850
Doprava Vlak, Autobus
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební zasíťované pozemky v blízskosti zámecké zahrady.Pozemek č.4. Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek v atraktivní lokalitě -Rezidence Holešov - Dobrotice. Rozloha pozemku je 850 m2. Šířka je 25m a délka 30-44m. ). Veškeré inženýrské sítě jsou přivedeny k hranici pozemku jednotlivých parcel. Lokalita je kompletně zasíťovaná a připravená k výstavbě rodinných domů (voda, kanalizace, plyn, elektřina). Veřejné osvětlení bude dokončeno po zahájení výstavby. . V samotné lokalitě pro rodinné domy je vybudovaná nová asfaltová komunikace s veřejným osvětlením a do budoucna s ohledem na bezpečnost, je možné zpřístupnit pouze pro obyvatele rodinných domů (možnost uzavřít závorou).
Je zde možnost výběru pozemku optimálně orientovaného vůči světovým stranám zejména s ohledem na stavbu nízkoenergetických domů (vstup, vjezd, technické zázemí na sever, obytné prostory směrem na jih).
Lokalita propojuje jihozápadní okraj obce Dobrotice s Holešovem. Tuto část tvoří zámecká obora, která je součástí zámeckého parku se sportovním areálem a koupalištěm.
Přístup k pozemku je po hlavní komunikaci Holešov - Bystřice pod Hostýnem. Dostupnost pozemku je i autobusovou a vlakovou dopravou.
Pravidelná údržba komunikace bude zajištěna obcí (odhrnování sněhu, posyp, jarní úklid).
Blízká cyklostezka bude dostupná z této lokality přímo bez nutnosti najet na hlavní silnici
Území je rozčleněno na několik celků. Část území je určena na prodej samostatných pozemků k individuální výstavbě a další část území je určena k výstavbě domů na klíč, tzn. bude zde prodáván pozemek včetně domu.
V případě zájmu klienta jsme připraveni nabídnout komplexní služby spojené se stavbou rodinného domu na vybraném pozemku a to zhotovení studie domu, projektu pro stavební povolení, vyřízení stavebního povolení a samotnou realizaci výstavby domu. Pozemky pro bydlení Holešov na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist