Prodej pozemku pro bydlení, 926 m2, Beroun

Cena 3 100 Kč
za m2
Adresa Na Morákově, Beroun
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 469343
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Plocha pozemku (m2) 926
Voda Dálkový vodovod
Topení Ústřední elektrické
Odpad Veřejná kanalizace

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Zprostředkujeme Vám prodej pozemku v Berouně o výměře 926 m² ( dalších 14 pozemků v této lokalitě o výměře 662 m² - 1256 m² jsou také k prodeji ) Parcely, jejichž prodej vám zprostředkujeme leží v západní části města Beroun v blízkosti lesa a rozvíjející se zástavby především solitérních rodinných domů, novostaveb a bytových domů. Realizace všech inženýrských sítí ( elektřina, plyn, vodovod, kanalizace )
je plánována do podzimu roku 2016. Parcely jsou dle územního plánu obce a jednotlivých kolaudačních rozhodnutí IS určeny k výstavbě rodinných domů. Jsou situovány v mírně svažitém až svažitém terénu a budou přístupné po zpevnění veřejné komunikace včetně inženýrských sítí. Vzhledem k jejich umístění je zasažení povodní nebo záplavou od nedaleké řeky Berounky prakticky nemožné. Další z předností této lokality je pěkný výhled do okolní krajiny a lesů.
Město Beroun, v jehož klidné části jsou pozemky situovány, leží cca 20 km jihozápadně od hranice hlavního města Prahy. Je zde prakticky veškerá občanská vybavenost zahrnující mateřské školky, školy, síť obchodů a služeb, několik supermarketů, nemocnici, sportovní zařízení, aquapark i venkovní bazén aj. Dopravní obslužnost města je zajištěna autobusovou i železniční dopravou s dostupností do Prahy - Zličín, Nové Butovice nebo Smíchovské nádraží. V případě vlastní dopravy je rychlejší spojení s Prahou po dálnici D5 ( cca 10 min ) Beroun je umístěn v kopcovité krajině na rozhraní chráněných krajinných oblastí Českého krasu a Křivoklátska. Spolu s s jeho historickými památkami to z něj činí i významné východisko turistických cest. Ev. číslo: 19188.

Mapa

TOPlist