Prodej pozemku pro bydlení, 924 m2, Jenišovice

Cena 299 CZK
za m2
Poznámka Novinka
Adresa Jenišovice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 425173
ID zakázky 558
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Plocha pozemku (m2) 924
Doprava Autobus
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

zasíťované pozemky u Luže Nabízím k prodeji zasíťované pozemky v obci Jenišovice u Chrudimi.

Rozloha pozemků je od 800 m2 do 924 m2, celkem 6 parcel, ležících přímo v okrajové části obce. K pozemkům vede zpevněná příjezdová komunikace. Na hranici pozemků jsou zavedeny IS + osvětlení.
Obec leží 18km východně od Chrudimi, 10km západně od Vysokého Mýta a 27km od Pardubic ( směr Hroch.Týnec ). Jenišovice se skládají z 5 místních částí: Martinice, Zálažany, Mravín a Štěnec.
Celková rozloha obce činí 1 172 hektarů. Protéká tudy řeka Novohradka (též zvaná Olšinka), do níž se v obci vlévá Řepnický potok. V bývalém mlýně je malá vodní elektrárna. V dřívějších letech se zde vyráběly a opravovaly hudební nástroje. Střed Jenišovic je zvýrazněn dominantou kostela "Nejsvětější Trojice" uvedený ve státním seznamu kulturních památek. V obci je několik upravených návsí, opravených a vystavěných rod. domků, pošta, sportovní a kulturní areál. Aktivní složkou v obci jsou dobrovolní hasiči, Český červený kříž a Myslivecké sdružení. Nachází se zde moderně vybavené živočišné středisko AGRO a.s. Jenišovice.
Jenišovice se již několik let účastní soutěže Vesnice roku Pardubického kraje a jsou právem hrdé na ocenění, která získaly v rámci této soutěže. První přišlo v roce 2006 v podobě Modré stuhy za společenský život v obci. To druhé a cennější přišlo o tři roky později - Zlatá stuha a titul "Vesnice Pardubického kraje roku 2009". Pozemky pro bydlení Jenišovice na prodej

Mapa

TOPlist