Prodej pozemku pro bydlení, 850 m2, Lovosice

Cena 942 612 CZK
za nemovitost , včetně DPH , včetně právního servisu
Adresa Smetanova, Lovosice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 427962
ID zakázky FF742
Status Rezervováno
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Umístění Klidná část obce
Plocha pozemku (m2) 850
Voda Dálkový vodovod
Doprava Autobus, Dálnice, MHD, Silnice, Vlak
Topení Jiné
Odpad Veřejná kanalizace
Telekomunikace Internet
Plyn Plynovod

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Poslední pozemek 500 m od centra Lovosic v lokalitě Nový Holoubkov. Tato lokalita je jediná lokalita v Lovosicích určená k výstavbě rodinných domů. Díky citlivě nastavenému územnímu plánu před rokem na rozloze 3,6 ha vznikla prostorně, esteticky a harmonicky působící lokalita.

Území bylo rozvrženo na 33 pěkných stavebních pozemků připravených pro stavbu samostatných rodinných domů. Vnitřní komunikace jsou řešeny jako obytná zóna s šířkou uličního prostoru. Myšlenkou tohoto projektu je přirozeně propojit novou zástavbu se stávající starší zástavbou.

Jedinečnost lokality kromě jiného spočívá v urbanistickém pojetí prostoru, v šíři ulic a jejich ozelenění, v uspořádání zahrad a v navržené podobě nabízených rodinných domů. Noví majitelé pozemků v Novém Holoubkově se však v žádném případě nemusejí obávat uniformního pojetí projektu. Pozemky jsou připraveny i pro individuální výstavbu a mají takto dostatečnou svobodu v rozhodnutí, jaký dům pro sebe a svoji rodinu postaví.

Zájem o pozemky v této lokalitě překonal veškeré představy. V nabídce je již pouze jeden pozemek o velikosti 850 m2! Zřejmé je, že pro zájemce nešlo o pouhou investici. O stavební povolení již požádala téměř dvě desítky individuálních stavebníků. Návštěvou lokality zjistíte, že je rozestavěno přes patnáct rodinných domů, jejichž realizace je v různých fázích. Pozemky pro bydlení Lovosice na prodej

Mapa

TOPlist