Prodej pozemku pro bydlení, 73053 m2, Stará Ves nad Ondřejnicí

Cena 25 000 000 CZK
za nemovitost
Adresa Stará Ves nad Ondřejnicí
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 427280
ID zakázky N00976
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Plocha pozemku (m2) 73053
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Předmětem prodeje je rozsáhlý pozemek určený k výstavbě rodinných domů o celkové výměře 73 053 m2, přičemž čistá plocha pozemků pro stavbu RD bez komunikací činí 59.211 m2, s platným stavebním povolením.
Tento zajímavý projekt Slunečná stráň počítá s 38 lukrativními stavebními parcelami pro vilovou zástavbu splňující veškeré trendy moderního bydlení, které vychází vstříc všem požadavkům dnešní doby a zároveň nabízí možnost bydlení v dosahu přírody. Výměry parcel jsou v rozmezí 900 - 3.400 m2 s tvarovou i polohovou různorodostí.
K dispozici je kompletní projektová dokumentace (komunikace, dešťová kanalizace, splašková kanalizace, vodovod, veřejné osvětlení), smlouvy o připojení odběrných elektrických zařízení (včetně uhrazených poplatků), smlouvy o spolupráci a součinnosti při realizaci plynárenského zařízení včetně smlouvy o smlouvě budoucí o následném odkupu společnosti RWE, veškeré stavební povolení a souhlasy dotčených orgánů.
Prioritou tohoto investičního záměru není vytvoření maximálního počtu stavebních míst na jednom prostoru ale nabídnout klientům nadstandartní místo s jasně danými parametry tak aby oslovilo širokou škálu zájemců o kvalitní bydlení.
Projekt Slunečná stráň je zasazen v obci Stará Ves nad Ondřejnicí v Moravskoslezském kraji v okrese Ostrava. Krásné místo je situováno ve velmi klidné části obce s kompletní občanskou vybaveností. Dojezdová vzdálenost do centra Ostravy je 17 km. Poklidná lokalita a vynikající dopravní dostupnost zajišťují exkluzivitu tohoto projektu.
Prodej je možno realizovat dvěma způsoby prodej souboru pozemků anebo prodej společnosti, která byla založena pouze za účelem realizace tohoto projektu. V případě prodeje společnosti činí prodejní cena 23 mil. Kč. Veškerá projektová dokumentace a stavební povolení k dispozici k nahlédnutí. Pozemky pro bydlení Stará Ves nad Ondřejnicí na prodej

Mapa

TOPlist