Prodej pozemku pro bydlení, 714 m2, Krakovany

Cena 550 000 Kč
za nemovitost
Poznámka cena nezahrnuje odměnu RK
Adresa Krakovany
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 234457
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Plocha pozemku (m2) 714
Voda Dálkový vodovod
Odpad Veřejná kanalizace

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Naše společnost Vám zprostředkuje exkluzivně koupi rovinatého stavebního pozemku o výměře 714 m² v obci Krakovany, okr. Kolín.
Tento pozemek je umístěn v jižní části obce Krakovany. Pozemek je rohový, obdélníkového tvaru. Na hranici pozemku jsou všechny dostupné sítě, voda, kanalizace, elektro. Dle územního plánu obce musí nová zástavba respektovat charakter a vzhled okolní zástavby a její architektonicky vyraz,kde jsou užity střechy sedlové se symetrickým sklonem nebo valbové, stavby mají obdelníkový
půdorys, izolované RD, případně dvojdomky, maximální intenzita zastavěni pozemků: 35%, maximální podlažnost 2 n.p. + obytné podkroví, minimální plocha parcely pro stavbu RD je 600 m². Přístup k pozemku přes asfaltovou komunikaci a zpevněnou komunikaci (obce), v ulici je veřejné osvětlení a nová zástavba RD. Tento pozemek je v osobním vlastnictví, není zatížen hypotékou, v rámci služeb RK vám zařídíme hypoték zdarma. Obec Krakovany leží na rozmezí Železných hor a Polabské nížiny u Týnce nad Labem v okrese Kolín. To udává její převážně zemědělský charakter. Krakovany mají přibližně 800 obyvatel a pod správu obce patří také vesnice Božec. V současné době je v obci základní škola prvního stupně, mateřská škola, školní jídelna, knihovna, zdravotní středisko a rehabilitace, pošta, tělocvična, dvě prodejny s potravinami a drogerií, prodejna olejů, výroba umělecké keramiky, výroba těstovin, truhlářství, výroba věnců a kytic, kovovýroba a dvě pohostinství. Většinu kulturních akcí zajišťují místní spolky: sportovní klub, chovatelé, hasiči, kynologický klub, červený kříž, sbor pro občanské záležitosti a zahrádkáři. Pro sportovce je v Krakovanech k dispozici fotbalové hřiště, tělocvična a víceúčelové hřiště pro basketbal, volejbal, hokejbal, tenis, nohejbal a pod. Velmi doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 591507.

Mapa

TOPlist