Prodej pozemku pro bydlení, 691 m2, Ohrozim

Cena 690 000 CZK
za nemovitost
Poznámka včetně provize RK
Adresa Ohrozim
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 422189
ID zakázky N00055
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Umístění Klidná část obce
Plocha pozemku (m2) 691
Doprava Silnice, Autobus
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Pozemek s RD se nachází v severozápadní části obce Ohrozim okr.Prostějov, v klidné ulici mimo hlavní komunikaci. Obec je vzdálena 8 km od města Prostějova.Jedná se o pozemek, na kterém stojí rodinný dům s hospodářskou budovou dílnou. Rodinný dům o třech menších místnostech je z hliněných cihel, prostorná dílna je ze smíšeného zdiva převážně z pálených cihel. Přední část domu má krytinu s eternitových šablon, zadní část z plechu. Hospodářská budova má novější krytinu z cementových tašek.
V současné době je toto stavení odpojeno od všech energií. Součástí zastavěné plochy je široký vjezd na pozemek. Vlastní část zahrady má několik vzrostlých ovocných stromu a jedním velkým ořešákem. RD a zahrada sousedí s vedlejšími stavbami.
Rodinný dům je určen k demolici nebo k náročné kompletní rekonstrukci. Zadní část dílna je v zachovalém stavu. Po provedené demolici RD je možnost využití pozemku pro nové stavební místo, pro výstavbu rodinného domu. Pozemek je velmi dobře orientovaný jihovýchod- západ.
Celková plocha činí 691 m2. Veškeré IS mimo hloubkové kanalizace jsou přímo před domem (plyn, elektřina a voda). Občanská vybavenost kompletní, v blízkosti školka, obchod, služby, pohostinství. K užívání ihned. Pozemky pro bydlení Ohrozim na prodej

Mapa

TOPlist