Prodej pozemku pro bydlení, 680 m2, Kadaň

990 CZK za m2 , bez DPH , včetně provize , včetně právního servisu
Spočítat hypotéku
Poznámka Cena pozemku od 990,- Kč za m2
Adresa Na Strážišti, Kadaň
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 458244
ID zakázky 47/963
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Stav objektu Novostavba
Umístění Okraj obce
Plocha pozemku (m2) 680
Voda Dálkový vodovod
Doprava Autobus, MHD, Silnice, Vlak
Topení Jiné
Odpad Veřejná kanalizace
Telekomunikace Internet, Kabelová televize, Satelit
Elektřina 230V, 400V
Plyn Plynovod

Popis

Kadaň Strážiště III. Firma METALL QUATRO spol. s r.o. připravila ve spolupráci s městem Kadaň developerský projekt Strážiště III. V lokalitě se plánuje 37 rodinných domů a 2 bytové domy v pasivním standardu. Naše firma projektuje 27 nízkoenergetických rodinných domů, z nichž některé mohou být dle přání zákazníků v pasivním standardu. Deset RD postavíme dle individuálních projektů zákazníků. Počítáme s tím, že budeme stavět všechny domy minimálně do úrovně hrubé stavby včetně střechy, oken, tepelné izolace a fasády. Lokalita bude ve spolupráci s městem do konce léta 2013 kompletně připravena. V současné době je hotová kanalizace s čerpací stanicí, vodovod a plynovod. Budují se komunikace a základy pro oplocení. Dále se bude realizovat veřejné osvětlení, rozvody nízkého napětí a kabelové televize. Město Kadaň dovybaví lokalitu Strážiště III. o chodníky, zeleň na veřejných prostorách, parkovací stání a parkoviště.
Ceny jednotlivých typů domů v provedení na klíč nebo hrubá stavba začínají na 1.562.500,- Kč bez DPH u typu 3. Možné slevy a akce:

Při podpisu smlouvy o dílo do konce roku 2013 si můžete vybrat libovolnou kuchyňskou linku v hodnotě 60.000,- Kč, kterou vám zdarma vyrobíme a namontujeme.

Při podpisu smlouvy o dílo do konce července 2013 poskytneme slevu ve výši 5% z ceny domu.

Pro velký zájem o individuální projekty jsme se rozhodli, že na pozemcích 27-31 umožníme místo domu Typ 2 individuální projekty RD. Projekt domu Typ 2 nebudeme tedy zatím dodělávat do fáze stavebního povolení. Pouze v případě zájmu. Veškeré další informace o projektu v RK Bydlete s námi.
Pro bližší a technické informace se můžete obrátit na ing. Milana Karfíka ml. hlavního manažera projektu. mail: karfik@mq.cz Pozemky pro bydlení Kadaň na prodej

Makléř

Martin Myška Bydlete s námi
Kontaktovat makléře
E-mail:
martin.myska@bydletesnami.cz
Telefon:
+420 774 141 519
Mobil:
+420 774 141 519

Mapa

TOPlist