Prodej pozemku pro bydlení, 680 m2, Kadaň

990 CZK za m2 , bez DPH , včetně provize , včetně právního servisu
Spočítat hypotéku
Poznámka Cena pozemku od 990,- Kč za m2
Adresa Kadaň, Na Strážišti
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 458244
ID zakázky 47/963
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Stav objektu Novostavba
Umístění Okraj obce
Plocha pozemku (m2) 680
Voda Dálkový vodovod
Doprava Autobus, MHD, Silnice, Vlak
Topení Jiné
Odpad Veřejná kanalizace
Telekomunikace Internet, Kabelová televize, Satelit
Elektřina 230V, 400V
Plyn Plynovod

Popis

Kadaň Strážiště III. Firma METALL QUATRO spol. s r.o. připravila ve spolupráci s městem Kadaň developerský projekt Strážiště III. V lokalitě probíhá výstavba 31 rodinných domů a 2 bytové domy v pasivním standardu.

Lokalita "Kadaň Strážiště III" nabízí stavební pozemky vyhovující mnoha požadavkům v takové kombinaci, jak jej nemůže nabídnout v podstatě žádný jiný v regionu. Klidné bydlení ve výhradně obytné zóně mimo město. Rychlá dostupnost města 2km do centra města. Dopravní obslužnost MHD. Sousedství sportovně rekreační zóny s koupáním, stezky pro cyklisty a in-line, s mnoha sportovišti. Na výběr rovinné i svažité pozemky.Výhled do krajiny. Na hranici zóny je les a řeka Ohře. Nejsou zde plánovány žádné, byť jen potenciálně, rušící provozovny. Jedná se o tzv. rostlý terén, nezasažený důlní činností (nejedná se o výsypku). V lokalitě je mnoho zeleně a stromů na veřejných prostranstvích. Kompletně vybudovány komunikace, chodníky, parkovací stání a základy pro oplocení pozemků z čelní strany. Pozemky kompletně zasíťovány: splašková kanalizace, odvodnění dešťových vod z lokality do centrálních drenáží, vodovod, plynovod, veřejné osvětlení, rozvody nízkého napětí a kabelové televize.

V ceně pozemku je započítána již přípojka plynu vč. skříně zabudované do oplocení ze štípaných KB bloků. Dále platba společnosti ČEZ za rezervaci příkonu 25A jističe a elektroměrová skříň zabudovaná do oplocení, přípojka vody a kanalizace. Cena pozemků je uvedena bez DPH 21 %. Při prodeji pozemku současně s domem DPH pouze 15%.


V případě zájmu o další informace o projektu, prohlídkách či jiného nás neváhejte kontaktovat. Pozemek, bydlení Chomutov na prodej

Makléř

Martin Myška Bydlete s námi
Kontaktovat makléře
E-mail:
martin.myska@bydletesnami.cz
Telefon:
+420 774 141 519
Mobil:
+420 774 141 519

Mapa

TOPlist