Prodej pozemku pro bydlení, 671 m2, Horní Planá

820 CZK za m2 , + provize RK
Spočítat hypotéku
Poznámka aktuální ceník pozemků viz. foto, + provize, cena bez daně z nabytí
Adresa Nad Hřištěm, Horní Planá
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 446908
ID zakázky CK130025
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Plocha pozemku (m2) 671
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Topení Jiné

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji 34 stavebních pozemků o výměre od 678 m2 do 1 341m2 (16 pozemků již prodáno 6 pozemků rezervace), výměra a cena jednotlivých pozemků viz foto). Pozemky se nachází v klidné lokalitě města Horní Planá v okrese Český Krumlov. Část pozemků je rovinatá a část mírně svažitá. Z pozemků je velmi dobrý výhled na panorama okolní krajiny a na Lipenskou vodní nádrž, která je vzdálena cca 2 km. Na pozemcích jsou vybudovány inženýrské sítě - kanalizace, voda a elektrika, které jsou na hranici pozemků. Příjezd na pozemek je po obecní asfaltové komunikaci. Veškerá občanská vybavenost obchody, restaurace, škola, školka, lékař, autobusová a vlaková zastávka, městský úřad jsou v bezprostřední blízkosti (cca 800 m) nabízených pozemků.
Zastavitelnost pozemků je 25% z celkové plochy pozemku a udává se v procentech jako poměr zastavěné plochy hlavním a přípustnými stavebními objekty včetně zpevněných ploch, parkovišť a komunikací k celkové výměře příslušné zastavitelné plochy (případně pozemku). Do zastavěných ploch se nezapočítávají vodní plochy, hřiště s přírodními povrchy.
Na pozemcích je možnost výstavby rodinných domů s 1 nadzemním podlažím a podkrovím, přičemž konstrukční výška plného nadzemního podlaží pro objekty bydlení, rodinné rekreace, rodinných penzionů, rekreační bydlení je uvažována 3,0 m.
Podsklepení (úroveň podlahy 1.NP max. 0,9 m nad nejnižším bodem rostlého terénu přilehlého k objektu)
Podkroví s nadstavbou max. 0,8 m nad úroveň stropu posledního plného podlaží, přičemž v celém řešeném území jsou stanoveny na hlavních objektech šikmé střechy se sklonem 15°-45°, ploché střechy jsou přípustné pouze jako doplňkové. Pokud jste si nevybrali z uveřejněné nabídky, zadejte nám prosím Vaši poptávku a my se pokusíme najít odpovídající nemovitost. Pozemky pro bydlení Horní Planá na prodej

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
nemec.tomas@allrisk.cz
Mobil:
+420 724 757 908

Mapa

TOPlist