Prodej pozemku pro bydlení, 644 m2, Dražovice

Cena 629 000 Kč
za nemovitost , včetně poplatků , + provize RK
Adresa není, Dražovice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 359448
ID zakázky 3526
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Plocha pozemku (m2) 644
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nabízíme ke koupi pozemek pro stavbu rodinného domu. Pozemek má ideální obdélníkový tvar o rozměrech 38 x 17 metrů a leží v mírném svahu na okraji malebné obce Dražovice u asfaltové komunikace.
Pozemek je orientován na jih a je proto velmi vhodný pro stavbu pasivního domu. Je zasíťovaný, je zde voda, kanalizace, elektřina, plyn, položený optický kabel. Na okolních pozemcích již probíhá výstavba rodinných domů.
Nedaleko pozemku je vybudováno koupaliště i s dětským bazénem a dětským hřištěm a sportovní areál. K vycházkám láká přibližně 500 metrů vzdálený lesík - Dražovický hájek.
Obec Dražovice leží nedaleko dálnice D1, 30km od Brna, 7 km od Rousínova a 14km od Vyškova. Obec má 870 obyvatel, nachází se v ní základní i mateřská škola. Je zde možnost jak sportovního (tělocvična, hřiště, tenisové kurty, koupaliště) tak kulturního vyžití. Obec má dobrou dopravní obslužnost.
V případě zájmu je možné spolupracovat s majitelem pozemku na projektové dokumentaci, vyřízení územního řízení, stavebního povolení a dohledu nad výstavbou pasivního domu.
Hledáte-li bydlení na klidném místě blízko přírody a zároveň nedaleko od větších sídel, přijeďte se podívat na tento pozemek. Jestliže se vám pozemek líbí, ale zdá se vám malý, je možné za stejných podmínek odkoupit i sousední pozemek o výměře 704 m2.
Celková cena je uvedena včetně provize realitní kanceláři. Pozemky pro bydlení Dražovice na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist