Prodej pozemku pro bydlení, 510 m2, Drásov

Cena 318 182 Kč
za nemovitost
Poznámka Vyvolávací cena
Adresa Drásov
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 399252
ID zakázky 36925
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Umístění Okraj obce
Plocha pozemku (m2) 510
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Předmětná nemovitá věc pozemek je situován v zastavitelné ploše městyse Drásov. Pozemek parc.č. 1838/33, k.ú. Drásov se nachází při severovýchodním okraji městyse v nově budované residenční lokalitě "díly k Malhostovicím". Jeho bezprostřední okolí tvoří obdobné zastavěné či zastavitelné pozemky určené pro výstavbu rodinných domů. Pozemek je přístupný ze zpevněné prašné komunikace přes pozemky městyse Drásov, popř. na základě věcného břemene chůze a jízdy z pozemku developera (CANOINVEST s.r.o.).

Pozemek je v katastru nemovitostí evidován v druhu pozemku orná půda, Přípojky inţenýrských sítí se na předmětném pozemku k datu ocenění nacházejí. Celá plocha oceňovaného pozemku je k datu ocenění zatravněna a kromě přípojkové skříně se na něm žádné stavby ani trvalé porosty. Předmětný pozemek není od sousedních pozemků ţádným způsobem opticky oddělen.

Rozsah využití pozemku je dán platným územním plánem městyse Drásov (právní stav po změně ÚP č. III), ve kterém se oceňovaný pozemek nachází v ploše vymezené pro bydlení v rodinných domech (Br). Jedná se o plochy změn - zastavitelné území. Pozemek, bydlení Brno-venkov na prodej

Mapa

TOPlist