Prodej pozemku pro bydlení, 414 m2, Kuřim

Cena 600 000 Kč
za nemovitost
Poznámka neplatíte provizi, IS v ceně
Adresa Kuřim
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 387474
ID zakázky N00280
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Umístění Klidná část obce
Plocha pozemku (m2) 414
Plocha zastavěná (m2) 12
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Krásné výhled do zeleně, zkolaudovaná chata 11m2, pod lesem, oploceno, příjezd. Výhradní nabídka pozemku 414m2 se zavedenou elektřinou a městským vodovodem v nezámrzné hloubce, zkolaudovaná chata 3*4m, v žádané obci nedaleko Brna, Svinošice u Lipůvky, s dojezdem autobusu IDS do obce nebo vlaku do Kuřimi. Příležitost pro investici volných nejistých peněz. Pozemek je v okrajové klidné části obce, sousedí z jedné strany přímo s lesem a lesní cestou, která zajišťuje vjezd na pozemek, je lákavý nádherným výhledem na obec a okolní lesy k jiho-západu a do zeleně sousedních zahrad za rodinnými domy. Tím je určen pro milovníka čisté přírody.

Jeho výměra je 414m2, s rozměry 17*26m. Je celý oplocen, je svažitý, celý zatravněný s několika vzrostlými jehličnatými a užitkovými stromy, které poskytují chatě i venkovnímu posezení v létě příjemné zastínění. Ořešáky dobře plodí. Katastrem zapsaná stavba je dvouplášťová, dřevěná, zateplená, ve stěně je nově rozvedena elektřina, podlaha je odizolována, zdvojená dřevěná okna, vloni natřen interiér i exteriér, od země odizolována asfaltovými pásy. Chata je o rozměrech 3*4m, výška 3,4m. Pohodlně se vejde manželské lůžko, kuch. sestava, stolek se židlemi. Přiložen projekt pro dřevostavbu mezonetového domku 7*4,2m k celoročnímu bydlení, podlahová plocha 40m2.

Dle územního plánu je pozemek určen k výstavbě rodinným domem, díky přístupu po lesní cestě pro stavbu do 30m2. Dobré autobusové napojení IDS, i pěšky 10min do Lipůvky, kde je veškerá obč. vybavenost vč. MŠ a ZŠ, úřadu, pošty, obchodů aj., 2km od Kuřimi k vlaku, autem 10minut do Brna.

Cena: 600.000,- Kč Pozemky pro bydlení Svinošice na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist