Prodej pozemku pro bydlení, 3441 m2, Brno

Cena 890 Kč
za m2
Poznámka Bez provize. Financování zajistíme.
Adresa Brno
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 443649
ID zakázky V3188BM034
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Umístění Klidná část obce
Plocha pozemku (m2) 3441
Doprava Silnice, MHD, Autobus
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nabízíme Vám k prodeji mírně svažitý pozemek o celkové výměře 3441 m2 v brněnské městské části Obřany, který je dle připravovaného územního plánu určen k výstavbě rodinných domů. Uliční šíře parcely je 12 m, dále se rozšiřuje až na 17 m, délka je přibližně 230m. Veškeré inženýrské sítě se nacházejí ve vzdálenosti do 350 m od hranice parcely. Pozemek je po celé délce široký 12 - 17 m, a vzhledem ke své celkové výměře je vhodný pro stavbu 2 - 4 rodinných domů, případně jednoho většího sídla. Vede k němu nezpevněná, ale průjezdná, příjezdová cesta.
Městská část Brno-Maloměřice a Obřany leží na severovýchodním okraji města Brna po obou březích řeky Svitavy, a představuje vstupní prostor do nejjižnější části Chráněné krajinné oblasti Moravský kras.
Původně samostatná obec Obřany (do roku 1990) disponuje veškerou občanskou vybaveností a žije bohatým kulturním a sportovním životem.
Při osobní prohlídce si ověříte, zda je právě tato parcela optimální pro Vaši plánovanou výstavbu. Koupi tohoto pozemku v lukrativní brněnské části lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Pozemky pro bydlení Brno-Brno-město na prodej

Mapa

TOPlist