Prodej pozemku pro bydlení, 3440 m2, Chlum Svaté Maří

350 CZK za m2 , včetně právního servisu
Spočítat hypotéku
Poznámka včetně právních služeb a provize
Adresa Zahradní, Chlum Svaté Maří
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

ID inzerátu 447243
ID zakázky 73/1963
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Umístění Klidná část obce
Plocha pozemku (m2) 3440
Voda Dálkový vodovod
Doprava Autobus, Silnice
Topení Jiné
Elektřina 230V

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Prodej krásné stavební parcely o výměře 3.440 m2 (s možností rozdělení na menší) v rekreační lokalitě - malebné obci Chlum Sv. Maří jen kousek od centra obce a stejnojmenného barokního poutního kostela. Pozemek leží při silnici ve směru do Dasnic a jsou k němu přivedeny kompletní inženýrské sítě (elektřina, voda, kanalizace). Parcela zhruba obdélníkového tvaru, je mírně svažitá, orientovaná na jih a má překrásný výhled do volné krajiny až na horizont Slavkovského lesa. V nejbližším okolí se nacházejí rodinné a rekreační domy.

Za touto parcelou končí zastavitelné území obce a žádná další výstavba zde není povolena. Podle platného územního plánu je pozemek určen k výstavbě bydlení venkovského typu.

Chlum svaté Maří leží nad levým břehem řeky Ohře v nadmořské výšce 540m, ve vzdálenosti cca 2 km od rekreační oblasti Dasnice (koupání, vodácký sport, cyklotrasy), 5 km od Habartova a zhruba 15 km od Sokolova. Obec s dlouhou a bohatou historií (první zmínky z r. 1341) a je po staletí vyhlášeným poutním místem a oblíbeným turistickým cílem. V posledních letech se stala také velmi vyhledávaným místem pro klidné bydlení nebo rekreaci uprostřed nádherné přírody. Z tohoto důvodu je nabídka volných pozemků k výstavbě v obci již velmi omezená.

Majitel je připraven nabízený pozemek také rozdělit na 3 části a prodat je samostatně. Samozřejmě je ale rovněž možné koupit pozemek celý a využít jej pro vícegenerační bydlení větší rodiny.

Cena: 350,- Kč/m2 (1.204.000,- Kč za celý pozemek) Pozemky pro bydlení Pšov na prodej

Mapa

TOPlist