Prodej pozemku pro bydlení, 310 m2, Výšovice

Cena 1 570 CZK
za m2
Poznámka + DPH + provize RK
Adresa Výšovice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 422177
ID zakázky N00012
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Plocha pozemku (m2) 310
Doprava Silnice, Autobus
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Obec Výšovice se nachází 7km jižně od centra Prostějova a asi 1,5 km od dálnice Brno - Prostějov. V obci je k dispozici obchod, pohostinství, zdravotnické zařízení, knihovna , služby drobných živnostníků. Nachází se zde farní kostel sv. Vavřince, fara, zámek Výšovice. Je zaveden obecní vodovod, kanalizace a plyn. Veřejná doprava autobusy cca 24 spojů za den. 8 minut jízdy autem do centra Prostějova. V obci je dostupné připojení k internetu (3 poskytovatelé).
Prodej kompletně zasíťovaných pozemků (hloubková kanalizace, vodovod, elektřina, plyn) pro RD, vč. příjezdové komunikace ve Výšovicích u Prostějova. Postavíme Vám na nich i za velmi zajímavé ceny RD (na klíč, na dokončení či jen hrubou stavbu) dle Vašeho výběru z katalogů G - servis, Euroline, nebo podle Vašich již vypracovaných projektů RD, nebo projektů RD na míru dle Vašich představ. Cena pozemku 1.570,-Kč/m2 + DPH + provize RK. Plocha pozemků od 310 m2.
Způsob financování výstavby domu a pozemku, jeho rezervace, smluvní podmínky apod.- více informací v RK. Pozemky pro bydlení Výšovice na prodej

Mapa

TOPlist