Prodej pozemku pro bydlení, 24687 m2, Raškovice

Cena 11 849 760 Kč
za nemovitost , včetně poplatků , včetně provize
Adresa Raškovice
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 384385
ID zakázky 748
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Umístění Centrum obce
Plocha pozemku (m2) 24687
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nabízíme prodej stavebního pozemku k výstavbě 15 rodinných domů v podhůří Moravskoslezských Beskyd na soutoku řeky Morávky a Mohelnice, v obci Raškovice. Parcela je rovinatá, inženýrské sítě se nacházejí na hranici pozemku. Na pozemku je navezen lomový kámen na zhotovení zpevněných ploch.
Obec má dostatečnou občanskou vybavenost, základní i mateřskou školu, zdravotní středisko, zubní ordinace, lékárna i pošta, nákupní středisko i několik restaurací s možnosti kvalitního ubytování. Soukromníci zajišťují další služby jako kadeřnictví, stolařství, klempíři a jiné. Na bohatou spolkovou a vlastivědnou činnost navázal svým programem Památník Raškovic, nabízející stálé expozice výstav, programů na oživování starých zvyků a činností, které upadají v zapomenutí.
Obec Raškovice je velmi dobře dostupná a její okolí nabízí širokou škálu možností využití volného času k rekreaci i sportování. Samozřejmost daná místem čistý vzduch, nádherná příroda a úchvatné výhledy na úpatí Moravskoslezských Beskyd. Na tomto místě zapomenete na hektický běh civilizace se všemi negativními dopady a naberete pozitivní energii pro každodenní pracovní povinnosti.
Více informací k pozemku Vám sdělí realitní makléř. Videoprohlídka pozemku: https://www.youtube.com/watch?v=6cYT5vid068&feature=youtu.be Pozemek, bydlení Frýdek-Místek na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist