Prodej pozemku pro bydlení, 1953 m2, Benešov

294 CZK za m2
Spočítat hypotéku
Poznámka včetně provize RK
Adresa Benešov
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 427653
ID zakázky N00001
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Plocha pozemku (m2) 1953
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
datinska@dialogreality.cz
Mobil:
+420 724 161 266

Popis

Prodej pozemku pro výstavbu rodinného domu, v obci Benešov u Boskovic, v bezprostřední blízkosti obytné zástavby nedaleko centra obce.
Jedná se o rovinatý pozemek o celkové rozloze 1953 m2, nepravidelného, téměř obdelníkového tvaru, s vlastní přístupovou cestou, která pozemek protíná přibližně v jeho čtvrtině a rozděluje jej tak na 3 samostatné celky o rozlohách 195 m2 (stavební část nebo zahrada), 164 m2 (cesta) a zbývajících 1594 m2 (stavební část). Šíře této hlavní části pozemku (od cesty) je 25 m, postupně se rozšiřuje až 35 m.
Pozemek je v nově schváleném územním plánu zařazený do plochy smíšené, obytné. Pozemek má jihovýchodní orientaci, je osázen mnoha ovocnými stromy a několika jehličnany. Na pozemku stojí menší, dřevěná chatka o zastavěné ploše 10 m2.
IS jsou v dosahu cca 100 - 200 m.
Obec Benešov leží nedaleko města Boskovice, v malebné krajině Drahanské vrchoviny, nedaleko Moravského krasu, poblíž se nachází vyhledávané rekreační oblasti u rybníka a obce Suchý. V obci se nachází obecní úřad, mateřská a základní škola, knihovna, sokolovna, pošta, kostel, restaurace, obchod. Do obce je zaveden IDS, se spoji do Boskovic, Blanska i Brna. Místo je vhodné jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci, v blízkosti pozemku jsou lesy, nedaleko Moravský kras. Pozemek je položen ve výšce cca 700 m nad mořem (vhodné pro běžkaře), v sousední obci Kořenec je vyhledávané golfové hřiště. Pozemky pro bydlení Benešov na prodej

Mapa

TOPlist