Prodej pozemku pro bydlení, 1953 m2, Benešov

294 CZK za m2
Spočítat hypotéku
Poznámka včetně provize RK
Adresa Benešov
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 621977
ID zakázky N00001
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Plocha pozemku (m2) 1953
Topení Jiné

Popis

Prodej pozemku pro výstavbu rodinného domu, v obci Benešov u Boskovic, v bezprostřední blízkosti obytné zástavby nedaleko centra obce.
Jedná se o rovinatý pozemek o celkové rozloze 1953 m2, nepravidelného, téměř obdelníkového tvaru, s vlastní přístupovou cestou, která pozemek protíná přibližně v jeho čtvrtině a rozděluje jej tak na 3 samostatné celky o rozlohách 195 m2 (stavební část nebo zahrada), 164 m2 (cesta) a zbývajících 1594 m2 (stavební část). Šíře této hlavní části pozemku (od cesty) je 25 m, postupně se rozšiřuje až 35 m.
Pozemek je v nově schváleném územním plánu zařazený do plochy smíšené, obytné. Pozemek má jihovýchodní orientaci, je osázen mnoha ovocnými stromy a několika jehličnany. Na pozemku stojí menší, dřevěná chatka o zastavěné ploše 10 m2.
IS jsou v dosahu cca 100 - 200 m.
Obec Benešov leží nedaleko města Boskovice, v malebné krajině Drahanské vrchoviny, nedaleko Moravského krasu, poblíž se nachází vyhledávané rekreační oblasti u rybníka a obce Suchý. V obci se nachází obecní úřad, mateřská a základní škola, knihovna, sokolovna, pošta, kostel, restaurace, obchod. Do obce je zaveden IDS, se spoji do Boskovic, Blanska i Brna. Místo je vhodné jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci, v blízkosti pozemku jsou lesy, nedaleko Moravský kras. Pozemek je položen ve výšce cca 700 m nad mořem (vhodné pro běžkaře), v sousední obci Kořenec je vyhledávané golfové hřiště. Pozemky pro bydlení Benešov na prodej

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
datinska@dialogreality.cz
Mobil:
+420 724 161 266

Mapa

TOPlist