Prodej pozemku pro bydlení, 1882 m2, Znojmo

Cena 1 950 000 CZK
za nemovitost , včetně poplatků , + provize RK
Poznámka bez provize
Adresa Polní, Znojmo
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 470493
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Umístění Klidná část obce
Ener. náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Ukazatel ener. nároč. budovy 1.00 kWh/m2 za rok
Plocha pozemku (m2) 1882
Voda Dálkový vodovod
Topení Jiné
Odpad Septik
Výtah

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej stavebních pozemků v k.ú. Znojmo-město, s povolením výstavby domu.
Chcete začít ihned stavět? Nechcete čekat na zpracování projektové dokumentace a vyřízení stavebního povolení? Chcete při výstavbě domu ušetřit několik set tisíc? Pak by právě Vás tato nabídka mohla zajímat.
Nabízíme k prodeji dva stavební pozemky vhodné k výstavbě domu do 80m² zastavěné plochy. Oba pozemky jsou o rozměrech cca 40 x 23 m a nachází se v klidné zahrádkářské lokalitě Cínová hora (z centra směrem na Prahu). Příjezd k pozemkům je po zpevněné komunikaci. K pozemkům je zavedena elektřina a vodovod s pitnou vodou. Splaškové vody budou odváděny do septiku. Pozemky nabízíme k prodeji včetně projektové dokumentace a pravomocného stavebního povolení na stavbu domu o zastavěné ploše 80 m² s podlahovou plochou cca 120 m² (přízemí + podkroví). Domy jsou stavebně povoleny jako podsklepené, a umožňují tak zvětšit užitnou plochu domu o dalších 60 m².
Velkou výhodou této nabídky je úspora času stavebníka - Možné začít IHNED s výstavbou, a také úspora peněz za projektovou dokumentaci, za inženýring stavby (vyřízení územního rozhodnutí a stavebního povolení). Výběrem této nemovitosti již neplatíte poplatek na stavebním úřadě za povolení stavby, ani poplatek za vynětí ze zemědělského půdního fondu, který je od dubna loňského roku mnohem vyšší. Celková úspora je cca 100 až 150 tisíc.
Jako alternativu nabízíme variantu výstavby domu na klíč v nízkoenergetickém až pasivním standardu s řízenou rekuperací. Pro více informací volejte.
TIP: Nákupem této nemovitosti získáte možnost vybrat si svého souseda. Sami se rozhodněte, komu druhý pozemek s povoleným domem prodáte, nebo si ho ponechejte pro své děti. Možnost další výstavby domů v této lokalitě již není umožněna. Neváhejte a využijte tuto možnost. Ev. číslo: 12043.

Mapa

TOPlist