Prodej pozemku pro bydlení, 1846 m2, Černošice

4 600 CZK za m2
Spočítat hypotéku
Adresa K dubu, Černošice
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 442531
ID zakázky 1249
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Plocha pozemku (m2) 1846
Doprava Vlak, Dálnice, MHD, Autobus
Topení Jiné

Popis

Prodej pozemku v lukrativní části Černošic. Prodej stavebního pozemku o celkové rozloze 1846 m2 v lukrativní části Černošic. V dosahu veškeré inženýrské sítě. Cena 4 500,-Kč/m2.
3 km od Prahy, 4 minuty jízdy autem, dálnice 8 km
Černošice jsou městem zeleně a letních sportů. Díky svému umístění uprostřed přírody na břehu řeky Berounky jsou tradiční výletní lokalitou, která nabízí svým návštěvníkům množství příležitostí pro pěší i cykloturistiku a další sportovní vyžití. Krytá hala pro lední sporty, Sportpark s travnatou plochou, multifunkční hřiště pro volejbal, nohejbal, malou kopanou a pod., skatepark s bikrosovou dráhou, pláž na břehu řeky Berounky.
V blízkosti hrad Karlštejn, Ranč u Kotvy s projížďkami na koních, Aquapark Beroun, Velká Chuchle.
Poloha v členitém terénu nad řekou učinila v minulosti z Černošic letovisko, kde si nechali stavět svá letní sídla jedinečných architektonických kvalit pražští průmyslníci a podnikatelé. Zavedení železnice zajistilo dobrou dostupnost této malebné lokality a během několika desetiletí tu podél Berounky vyrostly honosné vily, mnohé z dílny věhlasných českých architektů, například Jana Kotěry, Karla Štipla, Antonína Pfeiffera, Františka Roitha, Karla Stráníka, Jaroslava Fröhlicha a dalších. Vznikl tak jedinečný architektonický celek, jehož hodnota je umocněna citlivým zasazením vil do členitého terénu a řešením rozlehlých zahrad. Některé z impozantních staveb byly zapsány do seznamu kulturních památek. Pozemky pro bydlení Černošice na prodej

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
pavel.vojkuvka@v-reality.cz
Mobil:
+420 734 222 991

Mapa

TOPlist