Prodej pozemku pro bydlení, 1666 m2, Suchodol

Cena 995 000 CZK
za nemovitost
Poznámka Doporučuji, velmi výhodný poměr velikost/stav/cena
Adresa Suchodol
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 426437
ID zakázky N00083
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Umístění Okraj obce
Plocha pozemku (m2) 1666
Doprava Silnice, Autobus
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Nabízíme nezávaznou prohlídku jednoho z nejhezčích,největších,jihovýchodně orientovaných,stavebních pozemků,určených Úz.plánem k výstavbě RD v nové čtvrti na okraji obce Suchodol (obecsuchodol.cz) Tento pozemek o výměře 1.666m2 je obdélníkového tvaru (cca 56 x 30m) a nachází na okraji lokality zvané Melounice s nádherným výhledem na louky, které jsou zahrnuty územním plánem Obce do tzv.biokoridoru, který zaručuje,že další výstavba v této lokalitě není plánována a výhled z této nádherné parcely nebude rušen další výstavbou.S pozemkem jsou nabízeny k prodeji samozřejmě i podíly na okolních obslužných komunikacích, vč. rysky elektřiny, která je na hranici předmětného pozemku a je spol.ČEZ zajištěna věcným břemenem.
V této lokalitě je připravena na pozemku přípojka na tlakovou kanalizaci, zdrojem vody musí být v tuto chvíli vlastními silami vybudovaná studna.Pozemek je bez jakýchkoliv právních vad připraven k rychlému převzetí novým majitelem a k následné výstavbě.Cena námi nabízeného pozemku je vzhledem k jeho velikosti a vzhledem k jeho JV poloze velmi zajímavá a pro zájemce příznivá, na rozdíl od obdobných parcel v této lokalitě pouhých 597,-Kč za m2! Nákup lze financovat úvěrem v kombinaci s vlastními finančními zdroji.V případě zájmu spolupracujeme s úvěrovými profesionály, kteří Vám budou též k dispozici.Další případné informace, vč. prohlídky na místě zajistí makléř, spravující výhradně tuto nemovitost.Garantujeme kompletní právní servis,zprostředkujeme spolehlivou advokátní úschovu kupní ceny,zajistíme stálou péči makléře až do fyz.předání,vč.podání daň. přiznání na FÚ.
V obci Suchodol je velmi dobře zavedaná ZŠ (první stupeň), jejíž součástí je i MŠ, družina a kuchyně s jídelnou.Je zde víceúčelová budova,ve které je umístěn obecní úřad,hostinec,drobná provozovna, čtyři byty a hasičská zbrojnice.V obci je obchod se smíšeným zbožím, je zde sídlo zemědělského družstva a podniká zde i několik dalších firem, které zaměstnávají převážně místní občany.Obec má platný územní plán, je odkanalizována do místní ČOV,převážná část obce je plynofikována.Kulturní a společenská činnost je zajišťována ve spolupráci obce,dobrovolných hasičů,školy a aktivními občany. Pozemek, bydlení Příbram na prodej

Mapa

TOPlist