Prodej pozemku pro bydlení, 1633 m2, Brno

Cena 4 500 Kč
za m2
Poznámka + provize RK
Adresa Brno
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 334881
ID zakázky N00006
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Plocha pozemku (m2) 1633
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek pro bydlení, s vydaným stavebním povolením pro výstavbu rodinného (až šestibytového) domu. Projekt stavby je součástí prodeje. Pozemek se nachází na ulici U viaduktu, v městské části Brno - Chrlice.
Celková výměra pozemku je 1633 m2, má lichoběžníkový tvar, uliční fronta pozemku je 19,5 m, postupně se zužuje až k cca 13 m. Pozemek je mírně svažitý, s jihovýchodní orientací, je oplocený, s možností vjezdu bránou.
IS: elektřina: vedení NN na parcele, svedeno na sloup a připraveno na rozvod, voda: vodovodní řad je vedený v parcele, je počítáno s vybudováním vlastní přípojky, splašková kanalizace: vedena pod přilehlou komunikací, počítáno s vybudováním přípojky (předpokládaná délka 6m), plyn: vedený v zeleném pásu podél přilehlé vozovky, počítáno s vybudováním přípojky (předpokládaná délka 5,5 m).
V současné době je schválená výstavba rodinného domu, dle projektové dokumentace se jedná o objekt o rozměrech 15,5 x 12,4 m, dvou nadzemních podlažích + podkroví, bez podsklepení, s průjezdem v jeho pravé části, umožňujícím přístup autem i na část pozemku za domem. Umístění stavby 20 m od hranice pozemku. vydané stavební povolení je platné do 1.12.2019. Pozemek, bydlení Brno-město na prodej

Partnerské firmy pro tuto lokalitu

Mapa

TOPlist