Prodej pozemku pro bydlení, 1614 m2, Křečkov

2 082 060 CZK za nemovitost
Spočítat hypotéku
Adresa Křečkov
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 425332
ID zakázky VK16176
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Plocha pozemku (m2) 1614
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
zak@vkreal.cz
Mobil:
+420 773 540 000

Popis

Stavební parcely Křečkov. RK CHIRŠ Vám nabízí rovinatý pozemek číslo 45 v obci Křečkov o rozloze 1614 m2.

Nabízený pozemek leží v nové obytné zóně, která je obklopena z jedné strany stávající obytnou zónou a z druhé strany nově vytvořeným parkem s 4 jezírky o rozloze cca 4 ha. Proto je tato lokalita vyhledávána především rodinami s dětmi nebo těmi, kteří hledají k bydlení klid a přírodu.

Na pozemku je zavedena elektřina, voda, plyn i kanalizační samospádová přípojka. To vše je zabudováno do šachet. Vpustě a vsaky jsou zajištěny přepady. Ke každému pozemku vede asfaltová příjezdová komunikace s veřejným osvětlením, každý pozemek má vlastní vstup, který je zpevněn i pro příjezd stavební techniky. To vše je již zkolaudováno.

U každého pozemku je vyřešeno i připojení na internet, telefon a kabelovou televizi. Dále byl na každé parcele proveden hydrologický průzkum, vypracován posudek o stanovení radonového indexu a ke každé parcele je zaplacen jistič 25A.

Pozemek nebyl ohrožen velkou vodou v r. 2002 a ani v r.2013.

V obci je veškerá občanská vybavenost, škola, školka, obchody, restaurace i sportovní klub. Další možnost nákupů či vyžití je v nedalekých Poděbradech (3 km) nebo Nymburku (5 km).

K pozemku je možno za výhodných podmínek dokoupit stavební projektovou dokumentaci na výstavbu RD typu bungalov 4+kk. Pozemky pro bydlení Křečkov na prodej

Mapa

TOPlist