Prodej pozemku pro bydlení, 1614 m2, Křečkov

Cena 2 082 060 CZK
za nemovitost
Adresa Křečkov
Spočítat hypotéku
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Hlavní Plochy Informace
ID inzerátu 425332
ID zakázky VK16176
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Plocha pozemku (m2) 1614
Topení Jiné

Makléř

Kontaktovat makléře

Popis

Stavební parcely Křečkov. RK CHIRŠ Vám nabízí rovinatý pozemek číslo 45 v obci Křečkov o rozloze 1614 m2.

Nabízený pozemek leží v nové obytné zóně, která je obklopena z jedné strany stávající obytnou zónou a z druhé strany nově vytvořeným parkem s 4 jezírky o rozloze cca 4 ha. Proto je tato lokalita vyhledávána především rodinami s dětmi nebo těmi, kteří hledají k bydlení klid a přírodu.

Na pozemku je zavedena elektřina, voda, plyn i kanalizační samospádová přípojka. To vše je zabudováno do šachet. Vpustě a vsaky jsou zajištěny přepady. Ke každému pozemku vede asfaltová příjezdová komunikace s veřejným osvětlením, každý pozemek má vlastní vstup, který je zpevněn i pro příjezd stavební techniky. To vše je již zkolaudováno.

U každého pozemku je vyřešeno i připojení na internet, telefon a kabelovou televizi. Dále byl na každé parcele proveden hydrologický průzkum, vypracován posudek o stanovení radonového indexu a ke každé parcele je zaplacen jistič 25A.

Pozemek nebyl ohrožen velkou vodou v r. 2002 a ani v r.2013.

V obci je veškerá občanská vybavenost, škola, školka, obchody, restaurace i sportovní klub. Další možnost nákupů či vyžití je v nedalekých Poděbradech (3 km) nebo Nymburku (5 km).

K pozemku je možno za výhodných podmínek dokoupit stavební projektovou dokumentaci na výstavbu RD typu bungalov 4+kk. Pozemky pro bydlení Křečkov na prodej

Mapa

TOPlist